Arska!!

tulla hakemaan sikspäkin korkkaajaa. En millään, vaikka kuinka yritin. Nyt ei voi kun syyttää vain itseään. Yritän kuitenkin vaaleissa muistaa äänestää kokoomusta).
181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

sulle sen mäyriksen leukaluunkorkkaajan vaikka postissa, ku vaan muistat antaa sille osoitteen. Muista nyt, ettet taas unohda muistaa. mää käin hakees, sellanen pieni nätti sininen oli ja toimii samalla avaimen peränä. Mikä parasta hyvin aukaisee tuborinkin korkin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


En muistanut kirjoitti:

tulla hakemaan sikspäkin korkkaajaa. En millään, vaikka kuinka yritin. Nyt ei voi kun syyttää vain itseään. Yritän kuitenkin vaaleissa muistaa äänestää kokoomusta).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu