kapi

tähtikirjoittaja ja sekös kepulaisia vituttaa
581
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

on palstan surkein kirjoittaja.

Äänestä

Vaan eipä loista tähdet silloin kun aurinko paistaa. Palstan muut kirjoittajat ovat kuin aurinko Kapin rinnalla.

Äänestä

Punatähtikirjoittaja, mikäpä tuossa vituttaisi.

Äänestä

hetkellä rakastelemassa suurella ja todella kovalla siittimellään kaunista tyttöystäväänsä. kyllä kapi sieltä tulee taas kouluttamaa teitä kepureppanoita

Äänestä
  • Miehuuttaan korostaakseen entiset upseerit ovat pöllineet armeijan varastosta pistoolikotelon ja käyttävät niitä eläkepäivillään peniskotelona, jonka niksin ovat oppineet komennuksilla rauhanturvatehtävissä.
    Tiettävästi pukittaminen ei onnistu kyseisen kotelon kanssa, ainakin herkkyys kärsii.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


on saitin kirjoitti:

tähtikirjoittaja ja sekös kepulaisia vituttaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu