Siltä ainakin näyttää...
Ihan miten vaan. No, pääasia, että sä olet onnellinen. Se on kuitenkin tärkeintä mulle.
Ihan miten vaan. No, pääasia, että sä olet onnellinen. Se on kuitenkin tärkeintä mulle.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
sinulla röntgenkatse..en ole sua ihan äsken nähnyt.
Niin, olenkohan vain onnellinen?
Antaisit mahdollisuuden oikeassa elämässä. Sillä on merkitystä ja se olisi tärkeää mulle.
Nyt tulee mielenkiintoinen kysymys? Miten se mahdollisuus oikeassa elämässä annetaan????
Hyvä kysymys ylläoleva. Itse olisin onnellinen jos saisin sanoa kyllä vaikka treffikutsuun mutta empä sellaista taida saada. Olen alkanut miettiä että olen kuvitellut hänet tänne, koska halusin niin paljon selittää käytöstäni ja tutustua häneen.
Niin, ja mitäs pahaa tuossa on?
Toivon kaivatultani jotain oikean elämän yhteydenottoa. Se olisi mahdollisuuden antamista. Itse olen sen tehnyt viimeksi.
Merkitset tosi paljon. Nyt täytyy mennä painajaisille, joten hyvää yötä :)
Haluat selittää ? No miksi et sitten tee niin vaan selittelet kaikkea vieraille kirjoittajille ! Itseäsihän sä
sitten kaikesta saat syyttää.
vaan hän paljon merkitsee.Tiedätkin sen tai pitäisi ainakin hoksata vaikka en tiedä tuleeko tällä menolla mahdolliseksi kertoa.
halua mitään selittää, tänne kun vaan voi turvallisesti kirjottaa mitä vaan kun kukaan ei tiiä kuka on kirjotuksen takana. Sen ne uskaltaa mut oikeesti ei mitään. Kyllä se toikin selittäis oikeesti jos haluis mut muuta ei uskalla kun yöllä tommosen pistää tänne ja leikkiä marttyyria, siinä kaikki.
" Tiedät " ? Miten sä sanot noin kun et yhtään tiedä kenelle puhut ? Iteppä näytät tapas vallinneen ja tosi on, tolla tyylillä ei tuu valmista !
viestistä joka saa kaikkein eniten sotkua aikaan. sinuttelu täysin vieraalle henkilölle.