Neisyt Aurinko, Nousu & Venus Skorppari, kuu oinas, Mars härkä
Haluaisiko joku tulkita karttaani? Jotenkin tuntuu, että minussa on kaksi eri puolta. Ulkopuolelta olen tasainen, luotettava ja sisäpuolella kuohuu. Jotenkin tuntuu, ettei tunnepuolta saa tuotua esille niin hyvin kuin pitäisi. Vanhemmiten en ole rauhoittunut vaan jotenkin siirtynyt tummemmalle puolelle. Musiikki- ruoka & seksimaku on muuttunut rajummaksi. Onko se noususkorpparin mukanaan tuomaa?
Neisyt Aurinko, Nousu & Venus Skorppari, kuu oinas, Mars härkä
-N-36-
1
502
Vastaukset
- S.T
Minulla on ystävä aurinko Neitsyt, Venus Skorpioni. Itselläni on Kuu Oinaassa, aurinko, Venus sekä Merkurius Härässä. Jos mitään voi arvioida Venus Skorpionissa sekoittaa niin ujon, tavoilleen uskollisen, siistin Neitsyen.
Luot hyvää tulkintaa itsestäsi. Harrastatko liikuntaa, tarkoitan esimerkiksi polkupyöräilyä, 60-70km päivälenkkejä? Hyvä tapa tasapainottaa Venus Skorpionissa sekä Kuu Oinaassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos yhdistät nimikirjaimet
Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne1197616Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista817104- 955314
- 524825
- 2434373
Kyllä se taitaa olla nyt näin
Minusta tuntuu et joku lyö nyt kapuloita rattaisiin että meidän välit menisi lopullisesti. Sinä halusit että tämä menee494346- 444285
Odotan että sanot
Sitten siinä että haluaisit vielä jutella kahdestaan kanssani ja sitten kerrot hellästi että sinulla on ollut vaikea san284018- 593153
- 482606