NO NIIN

HAKEKAA LAINA AINALAINA.FI, MAAILAN PARAS PIKAVIPPIYHTIÖ, IKINÄ
7444
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

mulla on luotollinen VISA-kortti ja se riittää hyvin.
Vippasfirmat ovat luusereita varten.

Äänestä

Mee kuule kotiis äitelles itkemään... Sillä KUKAAN EI IKINÄ ota tuolta luuseri firmalta vippiä.

Äänestä

on edullisempi kuin Visa.
Ne ottavat ainalainaa ja muuta kallista rahaa, kun eivät saa näitä luottokortteja.

Äänestä

  • eöääö kirjoitti:

    http://pikavippi.ainalaina.fi/pikavippi/ sta saa pikavippejä? Ottaisin heti, mutta myönnetäänkö vielä tähän aikaan?

    Ei helvetti, että naurattaa toi ylempi viesti. On kyllä vittu niin älyvapaita tapoja mainostaa omia paskasivujaan. "Hei, olen aloitteleva vippaaja ja löysin www.lainahaku.fi sivuston, voinko ottaa sitä kautta vipin vai en? Voisiko joku viisaampi klikata jokaista sivun linkkiä ja kertoa minulle"

    Äänestä

ei meinaan naurata yhtään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


AINALAINAAINA kirjoitti:

HAKEKAA LAINA AINALAINA.FI, MAAILAN PARAS PIKAVIPPIYHTIÖ, IKINÄ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu