Kuten kaikki paskahuussia lukevat tietävät, meidän Jartsumme populistiveikkojensa myötävaikutuksella vastustavat kaikkea liikkuvaa, ennenkaikkea kaupungin velanottoa. Mitä mallia mainio Jartsumme bloginsa lukijoille tarjosi, pikavippi mainosta. Tosin poisti sen hyvin äkkiä, taisi huomata hölmöilleensä.
Jartsun blogi
Vippaa viitonen
7166
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Alunperin sitä ei siellä ollut, muta oli ilmestynyt ilmeisesti ihan palvelimen ylläpidon puolesta. Ja tietysti huomatessani etsin siihen keinon hävittää sen, onko siinä jotain ihmeellistä?
Enhän minä, mutta ne muut. Tuttua juttua Sinun suunnaltasi, kuten myös edustamasi hurmosliikkeen osalta.
Tyypillistä facebook "poliitikon" selitystä. Ei myönnetä vaikka päältä tavattaisiin, Lindelöf se varmaan kävi kirjoittamassa Eerolan facebookkiinkin, painostuksen alla. Vai oliko se Salminen tai Telaranta, vaiko Lommi ja Luumi.
En miekää osaa lukee, enkä ymmärrä mitä siinä lukee. Eihän noihin blogien koodiin silleen pääse käsiksi että niihin bannereita voi tunkea yleensäkään. Mutta ilmainen blogi niin mainostilalla niitä kuluja saadaan sitten käyttäjiltä pois. Käytä aivojas, ne on luotu sitä varten.
ota ihan rauhallisesti.
Missä sijaitsee tämä blogi?
Kymin asemalla
Joops joo.Aika pahalta näyttää jos tuo kolmisormitollo vielä sahaansa käyttää.
http://3.bp.blogspot.com/_msGh5kkwQBs/TFWbg3mILNI/AAAAAAAAAAc/bDM7x2QRwms/s1600/kymin aseman perussahan myyja.jpg