Paikka Kiuruveden AB JA C. NAEKKONEN HEE AJELET VAALELA AATOLLA JA HÖRPIT JOKA UAMU ABC:LLÄ TUPAKKOO EEKU KAHVIJA.
KU KÄÄTII SIELÄ YHESSÄ PAEKASSA YKS UAMU TEKEMÄSSÄ SITÄ YHTÄ JUTTUA NIIN OESKO MITENKÄÄN MAHOLLISTA ETTÄ MINUN KOLIKKO KUKKARO OES SIIRTYNNÄ SINUN TASKUUN?
EN MINÄ MUUTA NIISTÄ MUUTAMAN KYMPIN EESTÄ KUKKAROSTA VA SIELÄ KU OEL SE KORTONKI MIKÄ PITI OTTOO KÄÄTTÖÖ JA SE EE SITTE TULLU KÄÄTETYKS JA NE ELUKAT EEVÄT OO MUURAHAESIA JOTKA SINULTA MUUTTI MINULLE!
TANA____TANA___TANA
ONNEKS ON REKKARISMUISTISSA PAANKO TÄNNE HÄH?
KU KÄÄTII SIELÄ YHESSÄ PAEKASSA YKS UAMU TEKEMÄSSÄ SITÄ YHTÄ JUTTUA NIIN OESKO MITENKÄÄN MAHOLLISTA ETTÄ MINUN KOLIKKO KUKKARO OES SIIRTYNNÄ SINUN TASKUUN?
EN MINÄ MUUTA NIISTÄ MUUTAMAN KYMPIN EESTÄ KUKKAROSTA VA SIELÄ KU OEL SE KORTONKI MIKÄ PITI OTTOO KÄÄTTÖÖ JA SE EE SITTE TULLU KÄÄTETYKS JA NE ELUKAT EEVÄT OO MUURAHAESIA JOTKA SINULTA MUUTTI MINULLE!
TANA____TANA___TANA
ONNEKS ON REKKARISMUISTISSA PAANKO TÄNNE HÄH?
Vastaukset 11
Vanhimmat
Tuommosen juntin kanssa kukkaan täyspäenen lähtis nusasemmaan. Sie oo pilluva nähnä kun unissas.....
SE REEKÄ OLLUNNA KERTOOVAT -O-
ee sitä oo isotavaraisia naisia, on vuan joitain pienimunasia "miehiä".
Turhoo täällä vänisette, raukat.
on taenna lipasu lippeekaevoon viijä hampaat suustas D E F:FÄ ku puhut pienmunasista miehistä häh?
hampaattommii puhheesii ee oo uskomista, häh.
oelkoon tuo ollunna pien akka vae sitten hirven kokone?
minnäe jottae tiijjän köhöm!
älähtää kun kalikka kalahtaa :-)
Taisi osua arkaan paikkaan tuo juttu pienimulkkuisista miehistä :D
Ne ovat SATIAISIA, eivätkä mitää hillomunkki muurahaisia, senkin hölmöläiset!
Hieman hymyillyttää..... Täydennän kuitenkin teidän tietämystänne, koska se näyttäisi todellakin olevan joltain fossiilien, sekä liskojen alkukantaisilta ajoilta.
No, tonhan me tiedämmekin entuudestaan.
SATIAINEN
Satiaiset ja syyhyt tarttuvat ihokontaktin kautta. Oireena on voimakas kutina ja näppylöitä häpyalueella ja reisissä muutama viikko tartunnan jälkeen. Apteekista saa siihen lääkitystä.
Joten jos käsiisi, tai alapäähän ilmaantuu äärettömän voimakasta kutinaa mene punastelematta Apteekkiin, lääkärille.
Jos et halua saada itsellesi satiaisia, tai muita huolimattomien seksikumppaneiden oheisvaivoja.
Kieltäydy seksipalveluista joita usein tarjoavat jo silminnähden tunnistettavat henkilöt.
jos on usseemman ku kaks pyöräättännä jäläkikasvua niih eekö se jo etitytä isompoo?
rahanhimo on iskeny paheman kerra, vaekka sae vuan tuon verran.
perä eelä raha hakkuun piäsöö u´hrit satiaesen makkuun...hihi..hoh...hahahahahaa
Kun meidän jengi on ny ottanu tyäkseen tsiikailla ja tsekata tätä stoorii, ni mun miälest ei tänä aamun SIT ( O ) NÄKYNY?
eeö ollukkii?
Sie et sitten veikkaa koskaan väärin. Kannattaisi kokeilla lottoa, lauantaina.
Mutta kylläpä meillä on täällä hauskaa.
Kylläpä oli nokka taas pystyssä ja "takki auki" niin leveesti.