Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

ilotytöistä videoita

haluaisin nähdä miten ilotyttö panee videolla.onko sellaisia missään missä esimtyy sihteeriopistotyttöjä videolla.voisin itse käydä panemassa jos ilotyttö panee videolla hyvin.
3416
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Runkkaisit vain niitä katsellessa.

Äänestä

Mulla on semmonen video missä surutyttö panee huonosti. Ei huvita panna sen jälkeen kun sitä katsoo.

Äänestä
  • Mulla on sellainen video jossa länkkäriläski , vanha pukki nussii aasialaista nuorta huoraa. Ei huvita
    suomalaiset luuserit ja ylijäämät sen jälkeen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


18 kirjoitti:

haluaisin nähdä miten ilotyttö panee videolla.onko sellaisia missään missä esimtyy sihteeriopistotyttöjä videolla.voisin itse käydä panemassa jos ilotyttö panee videolla hyvin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu