Punikki tuu

hihih..hihih..hihih

*clap, clap, clap*
Tämä nyt vain oli päivän paras kommentti tässä julkaisussa.
469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • Huutaa jatkuvasti leipäpulaansa.
    Katainen kuulemma syö leipänsä.

    Äänestä


Kovin on mennyt sosiaaliseksi jo yrityselämäkin Kokoomus-suomessa suurimmat firmat toimivat, vaativat ja saavat sairaita tukiaisia ja verohelpotuksia veronmaksajien piikkiin, mutta sitä ollaan niin kapitalistia niin kapitalistia veronmaksajien piikkiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hakeen leipää ! kirjoitti:

hihih..hihih..hihih

*clap, clap, clap*
Tämä nyt vain oli päivän paras kommentti tässä julkaisussa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu