Controlman_taas asialla

376
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

peräti märän pierun ja heittänyt (korkean) voltin? Sonnarihan se on asialla ollut.

Äänestä
  • Harrastanut seksiä itsensä kanssa, siinä on sitten
    tullut vähän sotkua ja sirpaleita

    Äänestä

  • Inventine_ kirjoitti:

    Harrastanut seksiä itsensä kanssa, siinä on sitten
    tullut vähän sotkua ja sirpaleita

    lähti homma niin sanotusti lapasesta. Itsensä kanssa kaikki harrastaa seksiä? Ja kakkaseksi on oikeasti kivaa ja varsinkin meillä keskustassa hierrintä riittää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Koko kansan ääni kirjoitti:

http://www.aamulehti.fi/uutiset/kotimaa/leikkikentan-tilat-sotkettiin-ulosteella/189018

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu