Viime yönä näin pienimmän peniksen. Se oli täydessä kossa noin 5cm ja ohut.
En ole koskaan tiennyt että kenelläkään voi olla niin pientä.
En ole koskaan tiennyt että kenelläkään voi olla niin pientä.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Mistä tiedät että oli 5cm??? oliko silloin sen pitäisi olla pienempi kun kämmenesi helposti minulla on pieni käsi mieheksi ja 5cm ei ole kun puolet kämmenestäni just mittasin elikkä millä tuntumalla mittasit sen??
viivottimesta katsottuna seitsemän senttiä.
Vastasyntyneellä on vielä paljon pienempi.
mul oli 12cm 10vanhana ku ekan kerran mittasin ,eli kyl vastasyntyneelläkin voi olla 5 cm ..
Jos oli 7cm ei varmaan antanut sun mitata jos oli viel joku tommonen yhen illan juttu ja varmaan sä kysyt hei haetaaks mitta terve :D:D vittu tääl on näit kusettajii taas :D:D kunno urpoja
Ei 7cm ole olemassakaan kun ehkä 00000.2% miehistä huuh :D aika hyvä tuuri saanu käydä jos 7cm vehkeen olet erektiossa nähnyt
15cm olet nähnyt elikkä pienen veitikan :D
kasvaa siinä kiihoittuessa. Haloo urpo! Eiks naisille mikään riitä?
että sinivalaalla taisi olla peräti jotain 5 metriä pitkä! Pankaa paremmaksi!
Ai nyt ne on taas naiset joille ei mikään riitä. Miehethän ne kaipaa aina kaikkea lisää rahasta naisiin asti. Isot tissit tuntuu olevan miehille samanlainen toive kumppanilistalla kuin naisille iso penis (tämäkin miesten itsensä luoma harhakuvitelma). Naiset tyytyvät vähään, näkeehän sen miesten mielen laadustakin. Missä voi missä ovat mukavat (ja vaikka pienikullisetkin) TOSImiehet?
Naiset hoitakaa niitä rämevajojanne ja tulkaa sitten vasta avautumaan miesten kulleista.
Sinäkin siinä, aikuinen(?) ihminen. Kyllä sitä varmasti itsekin arvostelet naisia kärkkäästi heti tilaisuuden tullen, vai mitä?
oli sellainen tilanne, että maanvetovoima oli suurempi kuin naisen (sinun) vetovoimasi. Lisäksi häntä jännitti, koska olet sellainen feministi-emakko.
Mulla on kerran tullut vastaan mies jolla oli suurinpiirtein mun peukalon kokoinen kalu (n.7cm kun seiso).
Eipä siinä nauttinu varmaa kumpikaan.. Sääliksi käy sitä naista jonka kanssa elää...
Tässä tuli taas todistettua, miten suuret puheet on miehillä välillä.. Tääkin oli vallan naisten miestä olevinaan ja höpöhöpö tosipaikan tullen - ei ollut koskaan harrastanut suuseksiä ja oli muutenkin aivan H Moilasena sängyssä. Jäi sit siihe kertaan....
Oho, osuiko? Nyt sitä sitten ollaan heti feministi-emakoita kun uskalletaankin asialliseen sävyyn ihmetellä, että onko tuo mahdollista... Painu sinä sovinistisika vaan kasvattamaan omaa k***iasi (huom! henkistä) ennenkuin tulet tänne mesoamaan. Kyllä sitä vaan on naisilla ahtaat markkinat mitä tulee fiksuihin (MIES-) kumppaneihin, ei ihme että yhä useammat naiset kaipaavat niitä ulkomaan suklaasilmiä. Onnekseni olen jo saanut Suomen kaksilahkeisten priimuksen, eli minulla on kiltti, suloinen, ystävällinen, ajattelevainen ja ennen kaikkea RAKASTAVA mies. Lisää näitä!!
Muistan yhden kaverin pornoleffan, missä aivan komea mies omasi minikokoisen vehkeen, oliskohan ollut joku 7-8 senttiä seisokissa ja myös ohut. Nainen oli upea 4-5-kymppinen sulotar, joka otti mieheltä minivehkeen suihin. Varsinaista aktia heillä ei ollut, eikä varmaan tuolla kullilla olisi pystynytkään. Mutta niin oli mies vaan pornoleffassakin, vaikka aina vaan sanotaan että niihin otetaan jättikullisia.