Kuinka hyvin kulkeen tuollainen uusi Fiesta moottoritiellä näillä isoimmilla moottoreilla?
Onko kuinka vakaa ja äänekäs? Yksi koeajo ei aina kerro totuutta ja siksi kysyn josko joku ajaa enemmänkin maantieajoa.
uusi Fiesta moottoritiellä
6
1136
Vastaukset 6
- kaikko
mahottoman lujaa
- frangröbbä
hyvin pärjää moottoritie nopeuksilla
- antakee armoa
siispä, onko Fiesta riittävän suuntavakaa, soveltuuko välitykset moottoritie nopeuksiin hyvin, onko jotain moitittavaa??
Tuohan tiedetään jo ettei se mikään tykki ole, joten jos jollain on ihan jotain järkevää sanottavaa, niin kiitos etukäteen. - carking--ää
antakee armoa kirjoitti:
siispä, onko Fiesta riittävän suuntavakaa, soveltuuko välitykset moottoritie nopeuksiin hyvin, onko jotain moitittavaa??
Tuohan tiedetään jo ettei se mikään tykki ole, joten jos jollain on ihan jotain järkevää sanottavaa, niin kiitos etukäteen.helvetin vakkaa,kun lyöt tossun pohjaan!!!
- poju 66
Ei tuollaista vispilä kippoo kannata hankkia mihenkään maantieajoon jos haluat nauttia ajamisesta hanki luokkaa isompi kärry ja pääset perillekkin turvallisesti.
- ehkä mamma saa
tämä kysymyseni ei oikein saanut kunnon provolijoita ja viiltävää kritiikkiä liikkeelle, oli ilmeisesti liian kantaa ottamaton kysymys. Teineillä ei ole kokemusta autosta koska se ei ole heille riittävän suuri tai tehokas.
Siis yhteenvedon aika: Fiesta on ilmeisesti ihan kelpo auto myös moottoriteille jos ei hae mitään edustusautomaista tai räväkkää urhelullisuutta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html6001518Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän44837Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl473713Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll11652- 38580
- 42576
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin29538Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37500- 29488
Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE156471