7.9-10 Tiistai

Hieno krapulaton raitis tiistai tänään.
5220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Raitis tiistai täälläkin.

Äänestä

Hirvee kankkunen ja pientä morkkista..torstai aamusta viimeyöhön asti tullu otettua. Ei siin mitään, hauskaa kyl oli mut koht on pakko lähtee hakee vähän tasottavia.

Äänestä
  • Yritähän parantua vaikka sitten tasottavilla.
    En todellakaan ole vahingoniloinen vaan muistissa on miltä tuntuu.
    Kaljaa ja viskiä? Hirvittävä yhdistelmä.

    Äänestä

vaan potenut räkäflunssaa ihan raittiina kotona jo toista päivää. Ehkä huomenna pääsen touhuihini.

Äänestä
  • lähettäjä on

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


old_profile_16907 kirjoitti:

Hieno krapulaton raitis tiistai tänään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu