Suzuki GSX-R 600 kuristusten purkaminen??

Omistan otsikon mukaisen -98 vuosimallia olevan pyörän ja se on kuristettu 72kw:si Saksasassa, jos jollain olisi tietoa miten kuristukset on tehty ja onko ne helppo purkaa nii voisi kirjoitella vaikka juttua tänne. Niin saisin pyörään täydet tehot.
2498
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei ole varmaa tietoa mutta ainakin kaverin 750 oli kaasarissa semmoset muovi palikat mitkä esti vät luistia nousemasta ylös saakka...

Äänestä

paljon siinä on oikeet kw:t??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Poitsu kirjoitti:

Omistan otsikon mukaisen -98 vuosimallia olevan pyörän ja se on kuristettu 72kw:si Saksasassa, jos jollain olisi tietoa miten kuristukset on tehty ja onko ne helppo purkaa nii voisi kirjoitella vaikka juttua tänne. Niin saisin pyörään täydet tehot.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu