Kysymys..

Moona

Miksi Hannaa ei aleta kohdella samoin kuin taanoisesta popstars ohjelmasta muokattua Gimmeliä.. Hyvä, että kohtelu ei ollut saman kaltaista leimaantumista.

4

261

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • gimmel=tuote

      Gimmel on tuote.Kolme tuntematonta ihmistä joilla on varmasti hyvin erilainen musamaku pistettiin yhteen ja nyt niiden pitää laulaa 5-12-vuotiaille suunnattua purkkapoppia.Hanna sen sijaan levyttää omalle tyylilleen sopivaa musiikkia,hyvä niin..

      • Gina

        Gimmelit kuuluu vähän eri kategoriaan, kuin laulajat.


    • Hanna Pakarinen

      olet aivan oikeassa!njäh njäh njääh!!!!!!!!

    • Arskah*

      Siis todellisuudessahan olisi kummallista, jos joku arvostelisi bändiä, jossa on useampia henkilöitä vain, koska yhdestä yksilöstä löytyisi vikoja. Mutta Hanna on itsekkin tuote, häntä pitää arvostella. En vieläkään pysty kuuntelemaan Hannan esikoista, vaikka sitä niin paljon onkin soitettu, aina vaihtuu radiokanava. Kauheaa kuultavaa. Tuiskun biisi nyt menee ihan taustamusiikkina, koska ei siitä laulusta erotu niin vahvasti, että voisi mitään pahaa sanoa. Innolla kyllä odottelen molempian albumeita, jos vaikka Hanna pukkaisi parempia biisejä ja että Antti saisi enemmän ytyä biiseihinsä.

      jos vielä pitäisi pisteet antaa molempien biiseistä. Niin menisihän se Antin hyväksi 8 - 7,5

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      66
      3112
    2. Kesä, kesä!

      Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k
      Tunteet
      9
      1841
    3. Minkälaisesta seksistä

      haaveilet kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      111
      1724
    4. Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.

      Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes
      Maailman menoa
      224
      1239
    5. Olisin ottanut sinusta akan itselleni

      Mutta olitkin aika itsepäinen ja hankala luonne.
      Ikävä
      125
      1019
    6. Pitikö mennä rakastumaan

      Oi kyllä, kyllä piti. Kiitos vaan sulle mies! Todella kiitän..
      Ikävä
      93
      953
    7. Mitä tai ketä kaivattusi

      muistuttaa?
      Ikävä
      60
      934
    8. Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...

      Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil
      Maailman menoa
      67
      926
    9. Ei sua pysty unohtamaan

      Ei vaan yksinkertaisesti pysty
      Ikävä
      84
      849
    10. Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!

      No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik
      Viihde ja kulttuuri
      6
      845
    Aihe