mukaan maaseudulla miesten väliset seksisuhteet ovat huomattavasti yleisempiä kun kaupungeissa. puoluekantaa kysyttäessä homoseksuaaliksi tunnustautuneet ovat poikkeuksetta keskustalaisia
seksitutkija
anna kontulan
9125
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
selvittämiseen tarvita mitään tutkimusta kun riittää se että lukee mitä julkikeput tänne kirjoittaa
Kyllä suurimmat homomäärät, jo suhteellisestikin ottaen ovat pääkaupunkiseudulla. Puoluejakauma on hyvin heterogeeninen.
Köyhät homot vain joutuvat riekkumaan Helsigissä tietyllä kallioalueella. Taitaa talvella olla vaikeaa kun persettä paleltaa.
Kapi kai tästä puppelipuolesta jotakin tietää? Olen pelkkänä korvana.
Eikös se Pajunenkin oikein houkutellut homoja kaupunkiin, Katainen ja Stubb myös Pride kulkueessa, Halonen lienee mennyt sängyn alle. Vapaavuoresta en tiedä, oudosti kylläkin pälyilee.
tosiasia on että landella on vähän naisia niin on luonnollinen valinta että peräkammarin poikka homostelee naapurin pojan kanssa. stadi on täynnä vapaita naisia
Helsinki tunnetaan maailmalla homojen pääkaupunkina. Voihan se olla, että maalla on vähemmän naisia, mutta ihmiset on normaalenpaja. Siellä ei SDP, Seta ja Halonen juhli.
eniten suomessa ja sama on eläimiin sekaantumisen kanssa. kohta sinä varmaan väität että stadis on enemmän eläimii kun landel. kun naiset vähenee niin homous lisääntyy
ovat paenneet lahden ahdistavaa ilmapiiriä ja tuoneet mukanaan kepulaisuuden ja seksitavat mitkä on opeteltu navetan ylisillä naapurin pojan kanssa. ylisillä homous kukkii
osa kepulaisuutta
onko naiskato maaseudulla syynä pankkopoikien homouteen,
vaiko pankkopoikien homous syynä naiskatoon.
Siinäpä olisi tutkimuksen aihetta.
Voisi suorittaa tutkimuksen, koska peuhaa vanhana ruunana ukkinsa kanssa.
Tosin tutkimus ei liene kovin luotettava, kun kekkostutkimuksessa oikein ei ollut edes urkin syntymäaika....;)