Koska täällä ei vielä ole ketjua myynnissä olevista erinäisitä penisvoiteista, niin lisätään nyt sellainenkin. :)
Itse olen kokeillut useita eri voiteita, ja voin antaa niistä nyt jonkinlaisia arvioita. Mitään maagista kalua yhdessä yössä kasvattavaa voidetta ei toki ole olemassakaan, vaan mahdollinen teho perustuu useimmiten verenvirtauksen parantamiseen, kudosten stimulaatioon ottaa enemmän verta vastaan sekä hormonituotannon stimuloimiseen.
Penis XL Creme (Cobeco Pharma): tekee minkä lupaa, eli voitelu ennen yhdyntää antaa huomattavasti kovemman erektion. En tiedä onko voidetta tarkoitettu pitkäaikaiskäyttöön vaiko pelkästään käytettäväksi ennen aktia.
Dick Plumper Cream (Adam & Eve): Täyttä roskaa! Lupaa paksuntaa penistä, mutta EI mitään muuta vaikutusta kuin voimakas mentholin tuoksu sekä kuuma kihelmöinti.
Mr. Thick Dick: Vähän sama kuin Dick Plumpe, eli liikoja luvataan. Ehkä lisää verenkiertoa väliaikaisesti, mutta mitään nimensä veroista tuo voide ei ole.
Penis XXL Creme ja MegaCock massage cream: Molemmat voiteet parantaa kyllä verenkiertoa, mutta mitään MEGA tai XXL -vaikutusta niillä ei kylläkään saa. Sopii varmaan paremmin penispumppumiehille hoitamaan kalua treenien jälkeen.
Largo Cream (Inverma): Turvottaa penistä hyvin ja saa suonet esiin, mutta itsellä tuli kivekset senverta kipeiksi, etten käyttänyt pitkään.
Tuossa ovat minun arvostelut ja muut saavat toki kertoa omista kokemuksistaan. Luultavaa on että ainakin pemppujen ja venytyslaitteiden käyttäjät hyötyvät suuresti noista penisvoiteista niiden verenkiertoa vilkastuttavan ja ihoa hoitavan vaikutuksen ansioista.
Penisvoiteet
Mr. Lotion
0
1161
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työttömyys on kasvussa - Hallitus halusi kannustaa työttömät töihin leikkaamalla sosiaaliturvaa
Hallitus halusi kannustaa työttömät töihin leikkaamalla sosiaaliturvaa. Työttömyys on kuitenkin kasvussa. Mitä itse aja3462771Mikä piirre on kasvoissa tärkein?
Mikä piirre on kasvoissa tärkein kun valitset seuraa itsellesi?1201539Suurimman myrskyilyn jälkeen
vakiintuu tyynenpi tunne. Entistä vakaampi, entistä varmempi. Aina vaikealla hetkellä auttaa, kun ajattelen sinua. Minul481370Mikä häpeä Haapaveden kaupungille
Avin huomautuksen mukaa hoitoyksikkö on ollut monin osin lainvastainen. Huomautettavaa on monista asioista. Miten Haa57987Ruumis kanavassa
Mikä juttu eilen ollut poliisit palokunta ambulanssi ja ruumis auto sillalla. Tekikö itsemurhan15984Tojotamies törttöili taas auton eteen
Ja taas joku Tojotapappa vähät välitti liikennesäännöistä ja kääntyi viitostietä ajaneen auton eteen tänään, tällä kerta27934Ei mitään menetettävää
Arvostin ja kunnioitin sun tunteita. Menit nyt liian pitkälle. Mulla ei ole enää mitään menetettävää ja sä tulet sen huo149898En sano tätä pahalla
Mutta olihan meillä aika reippaasti ikäeroa ja aivan erilaiset elämäntilanteetkin. En vaan jotenkin tajunnut sitä aiemm81898- 80888
Tiedättekö miksi mies on olemassa?
Lisääntymistä varten. Ei mitään muuta hyötyä. Jos nainen voisi lisääntyä ilman miestä, luuletteko miehet että naiset tar205829