vihaan sitä kun

minun peräreijjän ympärille kasvaa karvoja ja sitten kun käyn vääntämässä ripulipaskaa niin kakkakökkäreitä ja ripulikiiseliä terttuu peräreikäkarvoihin :(
2314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kantsii sit varmaan ajella ne karvat pois??

Äänestä
  • en pysty näkemään sitä paikkaa, tulisitko sinä ajelemaan ne karvat poiskun sinä varmaan ylettyisit, kun en oikein ole taipuisaa tyyppiä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


......... kirjoitti:

minun peräreijjän ympärille kasvaa karvoja ja sitten kun käyn vääntämässä ripulipaskaa niin kakkakökkäreitä ja ripulikiiseliä terttuu peräreikäkarvoihin :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu