Lehdon taki Daniscolta irtisanottiin

Raul Lehdon takia daniscolta irtisanottiin porukkaa ei pystynyt puolustamaan työntekijöitä
3216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olen aina sanonut että Lehto on vaappu ja popupelle, ei sillä ole jämäkkyyttä. Ajaa vain itselleen asioita, ei muille.

Äänestä
  • osaako nää perussuomalaiset hoitaa muiden asioita kun niillä on omatkin asiat ihan pielessä?

    Äänestä

Takasit työpaikat. Daniscolta sai porukka lähteä kiitos perussuomalainen Raul Lehto

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PErsulainen. kirjoitti:

Raul Lehdon takia daniscolta irtisanottiin porukkaa ei pystynyt puolustamaan työntekijöitä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu