Mistä on mahdollisuus löytää naisen joka haluaa olla alistettu? Joltain palstalta tms. ? Kiinnostaisi toteuttaa fantasia.
alistuvan naisen löytäminen
camazm
31200
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
täällä on neuvottu jo tahansia ja taas tuhansia kertoja. Turhaa sitä pyörää on koettaa keksiä joka kerta uudelleen. Ei ainakaan sun älyvoimillasi.
Lievä alistuminen on tosi monen naisen fantasia, eli neuvoisin deittailemaan kuten normaalistikin teet, etsimään seksiin positiivisesti ja avoimesti suhtautuvia naisia, ja mainitsemaan melko aikaisessa vaiheessa kiinnostuksestasi! Jos haluat täyspäiväistä seksiorjaa ruoskittavaksi tai jotain rankempaa, voi olla tarve hakea vaikka netti-iloituksilla erityisesti tätä.
Ota myös huomioon, että nainen joka alistuu sinulle asettaa itsensä haavoittuvaiseen asemaan, jossa hänen pitää pystyä luottamaan sinuun täydellisesti. Siksi ensimmäisillä, toisilla tai kolmansillakaan treffeillä ei vielä kannata kokeilla mitään kovin rankkaa, vaan rauhassa tutustua ja keskustella siitä mitä haluatte. Se maksaa vaivan, koska seksistä tulee sitäkin kuumempaa! Lisäksi odottaminen on kutkuttavaa.
En tiedä, onko edellinen vastaaja mies vai nainen, mutta Naisena voin vain kompata, aivan kuin olisin itse kirjoittanut.