Löytyykö kotkan alueelta maksullisia naisia nykypäivänä? kysyntää olisi.
Maksullisia naisia
PenaR
12316422
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 123
Vanhimmat
maksullisia miehiä kyllä riittää.
Noh, paljollas herralta irtoaa puoltuntia persettä?
ja sillä summalla saat kuunnella yhden vuoden ajan joka päivä halpoja demarivitsejä. Muuta tarjontaa Kotkasta ei löydy.
Citymarketin kassatytöt ottavat ahnaasti maksun tavarasta.
On kotkassa maksullistapillua tarjolla ja paljon onki.. mee SS.fi sieltä löytyy piparii
AS.fi tarkoitin
Olisko tommonen 500 eteen sopiva
Että löytyykö vai onko kaikki toiminta keskittynyt pääkaupunki seudulle?
maksullisia miehiä riittää rekkalastettain. Kyllä sinä niillä pärjäät.
Nostatus my ass
Siellä homma pelaa Sergei Kapustin järjestää yksin tai kaksin olkaa hyvät.
tukkija
tavara sama
Kiitos vastauksesta! Miten homma toimii tuolla roud66 paikassa?
perse edellä, niin eiköhän sieltä jotakin patukkaa tule vastaanottaamaan sinua.
Hoitaa lopun ja rahastaa, voit myös kysyä koska maksaa valat tehdyistä töistä Kotkalaisille Yrittäjille?
Noh, heti kun olen myyny tarpeeksi pimppiä teille kotkalaisille niin irtoaa minunkin rahoistani muutama euro teillekkin!
oNKO TUO KYSYMYS SUN MIELESTÄ ASIALLINEN KUN ITSE VAADIT ASIALLISIA VASTAUKSIA,OLET VARMASTI JOTENKIN OUTO TAI EPÄNORMAALI KUN JOUDUT SIITÄ MAKSAMAAN ETTÄ PÄÄSET IHOLLE,HYI SAASTA!
Mitä höpötät?
Kai nyt vierasta pillua on helpoin ostaa ettei tartte vaimolle jälkeenpäin selitellä. Kaikenlisäks huora tulee halvemmaksikin kun vaimo.
Myytkll mitä maksaa ja onko tiukka ja karvainen ilman kumia mieluusti
Saako club10 siitä uudesta strippiluolasta pimppiä?
Turetta tavaraa Sergei tarjoaa halavalla
Perseen virallinen hinta on nykyään 195 000 euroa :S
Aika kallista.
inflaatio
Mä myyn kullia edullisesti
Aittiksessa on kymmeniä osapäivävosuja ja muutama täysipäiväinen.
Keilahallin nurkilta löytyy.
Eikö saarella ole toimintaa ollenkaan? pasaatissa niinkuin helsingin kampissa konsanaan?
Kotkan poliisi on pidättänyt 36-vuotiaan naisen, joka käytti autoa ajaessaan hieromasauvaa ja katsoi samaan aikaa läppäristään pornoa. Poliisi ei pitänyt lieventävänä asianhaarana sitä, ettei nainen vedellyt myös kokaiinia autosta löytyneellä crack-piipullaan
Voi teitä poikii etukylästä saa ilmaiseksi ,et mihin niit maksullisia tarttee?
Hirssaaresta, ihan ilmaiseksi myös.
Sergei Kapustin
http://www.google.fi/search?sourceid=navclient&aq=4&oq=roud &hl=fi&ie=UTF-8&rlz=1T4ASUT_fi___FI390&q=road 66 kotka
vozuja tarvita, kun hirzaaresta loudat iha soomalaista. Oike hoittaja viala. Anta hoito paivala muos.
Aittiksesta saa yh naisilta ja rouvilta ihan ilman maksua. Antavat painaa kakkoseenkin jos kauniisti kysyy.
että yh:ssa ei mitään jännitystä. Hirssun hoitajan kanssa on jännittävää kiinnijäämisen riski.Ukko on niin paljon töissä, et se kyllä ehtii vaikka mitä. Jos nyt samasta hoitsusta puhutaan kuin Igor-veli...
Kyllä maksullisia naisia Kotkasta löytyy. Eri asia on sitten se, että onko Kotkan nahjuksilla miehillä maksukykyä. Sossu ei vissiin noita touhuja kustanna.
miks maksaa, kun ilmaseks saa? Ei tarvi kuin notkua Captain's Karaoken tiskillä, niin kyllä joku mamma on heti ihossa kiinni. Onpa epätoivoisia rouvia tässä kaupungissa. Sipi sipi, supi supi!
kun punanen talo ei ole enää toiminnassa. Mutta kyllä löytyy yks vihertävä talo, jonka emäntä hoitaa ihan saman asian ja ilmaseks!!!!!!!!!!!!!!! keskellä päivääkin.
Persujen Wonttehan oli punaisen talon asiantuntija, hänen pitäisi nyt pistää osaamisensa peliin ja virittää toiminta uudestaan käyntiin! Kyllä persut osaa!
hirzaaren hoitajatatiko asua vehertavaza talosa?
Sama "lähiöhoitaja" kyseessä.
Tiijättehän työ että markan seppä tekee satasen vahingon. Käyttäkää siis ammattilaista niin kaikki onnistuu ja loppupeleissä tulee halvemmaksikin kun tuhertaa jonkun amatöörin kanssa.
olet. Ainakin tää Hirssun hoitaja alkaa kohta itkeä sulle kun ukko on aina töissä ja muuta p*****. Pommittaa puheluilla ja viesteillä. Ketä kiinnostaa? Sitä eukkoahan tarvitaan vaan paineiden purkamiseen, ei mihinkään sielunhoitoon. Ammattilaisen kanssa hoituu homma hommana ja piste.
Ei kaameempaa kun epätoivonen perheenäiti, joka kuvittelee jakorasiana saavansa uuden hienon (?!?) suhteen alkamaan. Niin stupido ei voi olla... Miehenä hoidan homman ja siinä se. Tunteita ei siihen sotketa. Pelkkää seksiä. Kiva, kiitti ja hei hei!
toisin sanoen et kelpaa kenellekään kuin yhdeksi kerraksi, koska olet joko saatanan tyhmä taikka sitten ......!
härnäys osui ja upposi... Hahhaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Paitsi että näin teen jatkossakin.
Mitkä on nimikirjaimet?
Oliko turvavyö kiini?
Hakeudu lääkärin/papin hoitoon
mun, vapaan ihmisen pitäis lekurin tai papin hoitoon hakeutua? Eiks sen antavan perheenäidin ja vaimon olis ennemmin aika varattava? Enhän mä ketään petä...
mitä hurskastelua! Olen samaa mieltä eli menköön se hutsu papin pakeille ennemmin. Se kuskailee lasta harrastuksiin ja ukolleen valmistaa safkaa jos muilta kiireiltä ehtii. Mutta. Ehtii siinä välissä hakea myös sielunhoitoa vieraista pedeistä. Joten eiköhän tällä äippä-hutsu-vaimo yhdistelmällä ole ennemmin asiaa sinne hoitoon.
on lauantai joten etköhän löydä ihan ilmaseks anteliaita yh-äitejä, perheenäitejä sun muita Seurikselta tai Kaptain's Karaokesta. Sun ulkonäöllä ei niin väliä, ne lähtee kenen matkaan tahansa! Älä vaan kerro oikeaa nimeäs, sillä sit alkaa kännykkäpommitus... Saat kuulla niiden kaikki perhehuolet ja se ei kait ollut tarkoitus. Epätoivoista hameväkeä tässä kaupungissa. Mutta kelpaa helpottamaan paineita! Paremman puutteessa.
aina, varma saalis. Koskaan en kerro oikeaa nimeä, eli ei kukaan eukko jäljitä. Ei mua kenenkään muijan perhehuolet kiinnosta, pelkkä action. Nää ripustautujat on säälittäviä, sitä paitsi kuka nyt alkais ahkeran jakelijan kanssa mihinkään pysyvämpään? Parisuhde aloitetaan muulla kuin aviomiehen pettämisellä.
Tiiättekö työ mitä teiän vaimot puuhaa noissa tyttöjen illoissa? Tai päivällä kun ootte töissä? Aina mollataan meitä kakslahkeisia mutta kyllä tää kotkalainen vaimoväki on ihan oma rotunsa. Vieraissa hypitään minkä keretään! Ja nää vuorotyötä tekevät vasta ahkeria ovatkin. Ukon ja lapsen kun saa aamulla ovesta ulos niin voi alkaa valmistautua päivän "tapaamiseen". Mun tekis niin mieli käräyttää meiän naapurin eukko kun ukolla ei ole harmainta aavistusta sen touhuista. Enpä tiiä mitä tekisin. Ja sit joku viel haikailee maksullisten naisten perään, kun nää jakaa ihan ilmaseks...
ihmeessä!Aseta sanasi taiten, mutta itse haluaisin ainakin tietää vaimoni tuollaisista puuhasteluista. Eikö niillä papin edessä annetuilla lupauksilla ole tässä yhteiskunnassa enää mitään virkaa?
Olen samaa mieltä, että tämän kaupungin naiset ovat poikeuksellisen antavaista sorttia. Jos vaan tilaisuus tulee niin heti isketään kiinni. Sormus nimettömässä tuntuu joskus toimivan varsinaisena magneettina. Sääliksi käy kaikkia osapuolia.
viekkaus on parasta.
viekaskin muuttuu liian itsevarmaksi ja varomattomaksi. Hekuman kukkuloilta tullaankin sitten rytinällä alas.
ja itsevarmuus kostautuu ihan varmasti. Aina voi joku tässä pikkukylässä nähdä sinut tai puhelimesta voipi jäädä jotain poistamatta. Ja silloin rysähtää. Olen yhtä kertaalleen kärähtänyttä rouvashenkilöä seuraillut läheltä. Ensin oltiin ukolle niin katuvaa kun ukko uhkasi erolla. Nyt on samat kuviot taas menossa eri kohteen kanssa. Kohta taas käry käy.Huh huh.
seepra raidoistaan pääsee? Pätee varmasti tämänkin rouvan kohdalla.
Hovilasta löytyy ainakin yksi joka ei ole ronkeli eikä kovin naisellinen(tämä keskimmäinen). Hoitelee bisneksiään Tampsan nurkilla kesäaikaan ja muuten Helilän kuppiloissa.
http://3.bp.blogspot.com/_kiiG17N_u48/SrAf42oVL2I/AAAAAAAAAEQ/lS1pSDxiCWM/s1600-h/lady_brown.jpg
Ei ne Kotkan naiset kuitenkaan maksa mittään vaikka kuinka vonkaa.
- Midnight Cowboy -
Divaanillani on aina tilaa kunhan vaan hinnoista sovitaan. Haluan maksun €uroina tai kultakoruina. En tekoturkiksina tai moottorisahoina.
Päivystän Kyminlinnan seisakkella vknpoppuisin 18-20. Tule tapaamaan.
Varma saanti ja hyvä luisto. Harjoittelin nuorena (70 ja 80-luvuilla)patteriston poikien kanssa ja taisi siinä joku kapiainenkin säälistä saada. Kaikki ovat kehuneet paitsi virkasiskot.
naisia taas tänään liikenteessä! Varoitus: ripustautujia. Ole valppaana.
helppoa kuin heinänteko on puuhastelu kotkalaisten rouvien kanssa. Aina saa kun haluaa. Ei täällä kenenkään tarvitse maksaa. Jotkut daamit on kyllä niin epätoivoisia että on valmiita maksamaan sulle...
Havainto.Näitä vonkaajia löytyy yllättäen noista uudemmmista lähiöistä. Isot talon lainat, parit autot, mökit sun muut kustantaa sen verran kuukaudessa että ukon on pakko painaa pitkää päivää. Ehtii siinä jo rouva kyllästyä... Selvä peli, ei siinä mitään. Se mua kuitenkin tuppaa ärsyttämään että nää sotkee äksöniin heti kohta jonkin sortin tunteita. Fuckbuddy on fuckbuddy, ja siinä kaikki. Säännöt pitää näille mammoille tehdä kerralla selväks.
Mä ilmoitan suoraan että tää on pelkkää fyysistä aktia. Mihinkään muuhun ei ole tarvetta. Lähinnä säälin näitä pikkurouvia, jotka alkaa muuta kuvitella. Ja en tosiaankaan aloittais mitään vakavampaa suhdetta naisen kanssa joka jo valmiiksi pettää ukkoaan mun kanssa.
kyllä niitäkin löytyy, mutta ei ne kaikille anna edes maksusta. joku taso sentään siinäkin hommassa.
Kotkassa oli vuosia sitten ravintoloissa kyrpähaukkoja, jotka kyttäsivät vain ilmasta viinaa eikä niiltä ikinä mitään saanut. Ne meni aina niihin ravintoloihin, joissa tiesivät jätkien olevan kännissä ja joilla sattui olemaan rahaa. Kun rahat oli juotu, haukat vaihtoivat kylmästi pöytää ja eivät olleet huomaavinaankaan rahatonta, pahimmassa tapauksessa ne soitti suutaan ja ilkkuivat uusien "uhrien" pöydässä. Onko Kotkan yöelämä yhtään parantunut siitä ja onko nämä kyrpähaukat vielä kuvioissa mukana vai joko ne on vanhainkodeissa?.
kyrpähaukat kyttää nykyään SITÄ itteään. Liimaantuvat iholle tiskillä ja tarjoovat sulle juomaa. Sit alkaa hinkkaaminen tanssilattialla ja... Ne on näitä joiden ukot on kaiket päivät töissä et saa uuden karhean talon lainat maksettua. Nää muijat uurastaa sit ihan muualla. Sellaista menoa Kotkan yöelämässä.
Ne hirssuhaukat iskee kynnet kiinni välittömästi. Ja saakeli kun niistä ei taho päästä eroon! Sit hankitaan heti prepaidit ettei ukko voi seurata puhelutietoja.
Ei näistä pettävistä vaimoista ole kun harmia, varsinkin jos jäävät kiinni. Kun ne lempataan pihalle, niin sit onkin helvetti irti. Siks suosin professionaaleja ennemmin kuin näitä haukkarouvia.
yhdellä haukalla on kaiket päivät aikaa, kun on yövuoron jälkeen yksin kotona. Siinä ehtii ihan ilmaseks hurauttaa vaikka minne. Vois ukko ottaa kakkosauton pois niin rouva olis oikeesti kotona lepäilemässä... Makuuvapaan käyttöä tietty sekin kun makailee vieraissa pedeissä.
Missä hinnoissa pimppa Kotkassa on, heruuko 20 eurolla?
Pilua voi saada 20 eurolla. Rotu römpsä maksaa kuitenkin enemmän.
Ota itelles vaimo. Se vasta maksaaki
Kertovat jotkut, että vaimo tulee paljon kalliimmaksi ja propleemiakin saattaa ilmetä(useasti), mutta irtonumeroin niitä ei ole. Irtonumerot tulevat paljon halvemmaksi muutenkin.
ootteko nähneet sellaista pornoleffaa....
En oo, eihän ne tietääkseni paneskele?
en tiedä mut nää hienostolähiörouvat on kovin aktiivisia. Tosin muiden kuin oman miehen kanssa. Sit tullaan kotiin mukamas kuntosalilta kun onkin käyty bodypumppaamassa ihan muualla. Kakkosauto myyntiin ja muijalle bussikortti, niin ei ehdi ihan joka paikkaan.
Muijan puuhat päiväsaikaan on alkaneet vähän epäilyttää. Eikä sitä oikein kiinnosta yhdessä lähteä yhtään mihinkään. Alkais varmaan olla enemmän kotona kun joutuis bussilla kulkeen. Kiitti vinkistä. Tulee halvemmaksi kuin yksityisetsivän palkkaaminen.
käry kävi. Rouva yölöysistä tultua ajeli makuuvapaan alkajaisiksi ihan toiseen petiin. Ja kun ketään ei ollut kotona päivisin, niin sujui jonkun aikaa. Kävi sitten varomattomaksi ja jäi kiinni. Nyt on yrittänyt kunnolista vaimoa esittää, mutta kuviot on samat.
ihmeessä. Onpahan ainakin naaman ilme näkemisen arvoinen. Tiedä vaikka onnistaisi. Ei tässä kaupungissa maksullisilla naisilla ole kysyntää kun näitä ilmaisjakelijoita löytyy ihan riesaksi asti. Voi pojat näiden teidän vaimojenne kanssa...
HirssaarenHoroHoitaja jos on naapurissa niin kyllä lohkeaa.
Tuolla mainostetaan näköjään seksitreffejä ja voi törmätä myös maksullisiin naisiin. Tein tunnukset ja kyllähän niitä löyty :)
http://suomentreffisivustot.blogspot.fi/
Mistä päin aittakorpea saisi pillua
Ja onko antaa osoitetta vai uskaltaako mennä ovelta kysymään
Nyt on paljon ahtaajia työttöminä. Eli reikää saa, muistatte vaan laittaa reilusti kiinalaista akselirasvaa!
Ehdotat yhtymistä ahtaajan peräaukkoon?
Saako ruonala,aittakorpi,lankila alueelta persettä auttakaa miestä hädässä olisi kova tarve ja linkatkaa osoitteet ja puhelin numerot
En tiedä saako sieltä ,mutta Luostarinpolulta saa, siellä on se kotkanruusu joka jakaa tavaraa kännissä ympäri etelä suomea. onkohan se Karhulaa vai Kotkaa?
Se akka on kova ripustautumaan. Varokaa miehet. Irti ei laske
Kotkassa on hyvä tarjonta huorista jos ryssää haluaa naida niin tarjontaa on.
Eikös nuo naiset ole kaikki maksullisia. Toki rahan perintätapa vaihtelee.
Mina raiska aina naine ei maksa raha
Nigerialaisia mustia huoria kyllä kotkasta löytyy jos haluu eläinmellistä anaali panoja
Noh mistä semmoista ryssää voisi saada paljonko on hinta ja mitä kaikkea saa ja pitäs olla 5km alueella
NII ONKO PIMPSAA
Karhuvuoresta saa teineiltä,maksua ottavat esim 20e rahana ja pari askia tupakkaa tai siideriä. Todella tiukkoja, varokaa ettei tule ongelmia sinivuokkojen kanssa.
Joo, kyllä Karkkarissa "sarvi" imaistaan tyhjäksi halvalla, parillakympillä poskeenotto!!
Kotkanruusu läksi taas ajaa miehen luo hahaaahaa kyllä on lumppu munan tarpeessa !
Nauraa koko kylä sillie ! Omapaha on "värrkisä"
heh semmonen se ruusu on,vanha, mutta vakaa punaisella autollaan
saisko alaikäset vanhemmilta naisilta?Oon 14
Saat, pesäpallomailan syvälle suoleesi.
Saako luotolla
Hovilas kuulemma sellanen pikku pullukka joka ottaa suihin ja antaa panna halvalla
Kotka täys ryssän huoria jos vähän viittii ja on järkee niin netistä löytyy
Missä hinnoissa liikutaan? Kukaan maksa 200e huonosta panosta.
Löytyy karhuvuoresta, Haltiantiellä on yksi joka antaa halvalla.
Löytyy. Montaa en tiedä mutta tiedän vanhemman ja halvan mutta ei mikään ruusu. Toinen on nuori ja vartalo on oikein urheilullinen ja lähes malli. Mutta kalliimpi.
Miten saan yhteyden tähän nuoreen, niin että se ei ole tän palstan kautta. Tai sinuunnyhteyden, jos kerrot lisää
Eronneet ja karanneet on jo peräkammarin poikien huostassa Länsi-Kotkan reviirillä. Kantavat sitä persveroa.
Onkos lähiajoilta kokemuksia karhuvuoren kimuleista? Lähinnä osaavatko ottaa suukkiin?
Urheilijoiden ravintola Marlonissa sovitaan diilejä, maksumiehet tapaavat synnyttäjäksi kelpaavia koeajoon kunnes on myöhäistä.
Tässä on tosi hyvää tietämys eletystä elämästä. Sugar daddyjen suosima kalastus apaja.
Voisiko näitä naisia jotka menevät koukutettaviksi kutsua nimellä maksullinen nainen? Kyllä voi koska hakevat ja ovat hakeneet" luxus elämälle" visa maksajaa.
Kuka vitun idiootti tulee tänne kertomaan että maksullisia miehiä löytyy.
Ei naurata yhtään.
En tiedä
Club 10, sieltä saa helposti.
Urheiluravintola Marlonista ainakin,ja kalliiksi tulee pitkässä juoksussa. Tee ainakin avioehto niin velakasi pysyy itsellä . Varaudu ostamaan liemirukaa Prisman tai Lidl`n Alkosta
Hvin soudettu kirkkovene, vuotaa somessa
Marlonista Xl ihminen paljon kuluttavaa
Löytyy kävin yhtä nussimassaå ei antanut ilman kumia vaikka olen terve ja testattu
Urheiluravintolassa iilimato vaara, ei laske irti ja kalliiksi tulee. Kirppisyrittäjä nykyään sosiaalisessa mediassa.
nopea nouto kissalla mmm.
Pika-Mokassa tosin vähän kulahtaneita.