Esa-Tapio ja Petri saipa junnuja

Ovat pelanneet saipan junnuissa samaan aikaan, kertoo Etelä-Saimaa lehti tänään. Eli luulisi Petrin tietävän Esan ja Riikan olevan avopari.
3292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tietää asiasta mutta aavistaa tilanteessa olevan jotain hämär'ää eikä sen vuoksi hiisku mitään eikä kenellekään.

Äänestä

pelannu kaudella 02/03 ja Riikka ja Esa-Tapio ei sellin ollu yhes!ne on kyl tuntenu toisensa mutta ovat ruennu seurustelee kaksi vuotta sitten ja kihlautunee 2009! ja ei kai niit ois edes laitettu taloon salatehtävään jos Petri ois tienny!!!!

Äänestä
  • silloin :D ei sellin :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lehden luin kirjoitti:

Ovat pelanneet saipan junnuissa samaan aikaan, kertoo Etelä-Saimaa lehti tänään. Eli luulisi Petrin tietävän Esan ja Riikan olevan avopari.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu