mitä kuuluu tjp:lle on ollut pitkän aikaa hiljaista .onko jo unohdettu koko lafka?
mitä kuuluu
kallela
8876
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
kyllä kai autot on jo myyty en enää löytänyt niitä myyntilistalta tai sitten on teipit vaihdettu enpäs tiedä........
Pohjis on muualla duunissa, ei taida TJP olla enää voimissaan. Myynti-ilmoitus koko kalustosta oli pitkään netissä, tämän hetken tietoja ei ole. Autoja en ole enää nähnyt liikenteessä, kuulemma jossain tattarisuon tontilla ovat parkissa.
Eiköhän siinä käynyt, niinkuin uumoiltiin, firma on kannttuvei?!?
Kyllähän niitä näkee, lienee muutettu takaisin linja-autoiksi, onhan niitä myös siellä Kytkintiellä varikolla.
Onhan Herttoniemessäkin useampi Sprinter erään toisen yrittäjän parkissa pitkin kadunlaitoja.
Ettäkö ihan keikkaa heittämässä? Pohjis on kuitenkin muualla hommissa, eli joku muu pyörittää?
Eiköhän se entinen tj yritä pyörittää mattilan liikenteen kanssa, tjp:n autoja näkyy kyseisen firman teipeillä
Tjp ei ainakaan ole YTJ- tietokannan mukaan enään ennakkoperintä rekisterissä.
Joten jos otatte kyydin ao-yhtiöltä muistakaa pidättää verot maksusta ja tilittää valtiolle. HEH HEE
http://www.ytj.fi/yritystiedot.aspx?yavain=1687658&kielikoodi=1&tarkiste=7A6DAC6610DEB4B8238C81408D160881E360AF06&path=1547;1631;1678
Minne hävisi niin monta työnantajaa kerralla kuin tjp:llä oli hansapoli, drivepoolym.
Joko vanha tj, älysi heittää uppoavan laivan. Onhan sillä kuulema ilman koulutusta perintätoimisto firma nimellä s&e palvelut oy, mattilan liikenteellä toimistopäällikkönä?