Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Seksiorja

Fantasiani ja haaveeni on, että olisin vanhemman miehen seksiorjana. Itse en saisi edes runkata enkä tyydyttää itseäni. Palvelisin vain herraani kaikin tavoin. Hänen toiveiden mukaan.
Onkohan muitakin samankaltaisia.
268067
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

Oletko mies vai nainen?

Äänestä

olemme NORMAALEJA työssäkäyviä kansalaisia. meitä ei vaivaa muinaisen rooman ongelmat.

Äänestä

Itse haluaisinolla se vanhempi mies,
edellyttäen että olet nainen,=;))

Äänestä

Fantasioita on jokaisella, toiset toteuttavat ne, toisilla ne pysyvät turvallisesti mielikuvitustasolla. Et varmasti ole yksin. Kynnys fantasian toteuttamiseen vain usein on korkea; pelätään muiden reaktiota, jos paljastuu "pervoksi". Sen, kannattiko fantasia toteuttaa, tiedät kokeilemalla. Se selviää viimeistään silloin, kun olet kontallasi lattialla pylly pystyssä rooliasuusi pukeutuneena ja pikkuhousut suussasi ja kivun ja häpeän kyyneleet kihoavat silmiisi isäntäsi työntyessä sentti sentiltä peräreikääsi.

Kokeile niin tiedät

Äänestä
  • Heps. Itse onlen ollut tuonlaisessa suhteessa pian vuoden Herrani kanssa. Olen tyytyväinen töhön, Herrani hallitsee minua ja halujani.

    On toki mahdollisuus toteuttaa tuonkaltaisia fantasioita myös sessioissa... ;)

    Ota asioista selvää, uskalla !!! ;)

    www.tuntematonmaa.net
    www.leikkikehä.net
    www.smfr.net

    Äänestä

  • tuossa tilanteessa oli kiimaisen irstasta olla , kun isäntä ottaa pyllyni käyttöönsä enkä voisi mitenkään estää hänen kiimaisia aikomuksiaan

    Äänestä

Kyllä on. En vain uskalla lähteä toteuttamaan fantasiaani.

Äänestä

Miksei kukaan (varsinkaan naiset) uskalla lähteä toteuttamaan fantasioitaan. Se on hauskaa, eikä siitä todellakaan seuraa mitään pahaa. Maailma olisi paljon parempi paikka jos ihmiset avoimemmin toteuttaisi fantasioitaan.
Menkää sivulle www.iskuri.net ja kertokaa salaiset haaveenne. Nainen ei voi kuvitella fantasiaa, jolle ei siltä sivulta löytäisi toteuttajaa.

Mitä tuohon seksiorja fantasiaan tulee. Olisin mielelläni se palveltava herra. (Tosin en tiedä olenko tarpeeksi vanha siihen.) Tahtoisin olla myös itse seksiorjana naiselle.

Äänestä
  • Mä voisin olla sun seksiorja

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Mä voisin olla sun seksiorja

    jos olet nainen niin täällä on paikka auki !

    Äänestä

Minä olen tälläinen nainen 16v haluisin myös.

3Äänestä
  • mistäs sut saa kiinni ? täällä on paikka vapaana!

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    mistäs sut saa kiinni ? täällä on paikka vapaana!

    Kumitu kikissä

    Äänestä

Olisihan se kiihotavaa kun löytyis jostain nainen käytettäväksi ikä 18-50 tietysti nuori nainen olisi tälläsen +50 miehen mieleen, mutta se nyt on enempi sellainen haave...

Äänestä

Olen 16v ja kiinnostaa tämä! Haluaisin itsekin olla minä olen nainen kohta 17v Helsingissä

Äänestä
  • Moi,olen mielellään isäntäsi.Moni haluaa tätä mutta nopeasti menee pupu pöksyyn..! T.61ukm

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Moi,olen mielellään isäntäsi.Moni haluaa tätä mutta nopeasti menee pupu pöksyyn..! T.61ukm

    Uuh onko sulla kik tai joku?

    Äänestä

  • Moihoro999 kirjoitti:

    Uuh onko sulla kik tai joku?

    Ei ole enään kikkiä.Joku muu tapa..

    Äänestä

  • Moihoro999 kirjoitti:

    Uuh onko sulla kik tai joku?

    Mikä sun kik?

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Mikä sun kik?

    Kumitu

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Ei ole enään kikkiä.Joku muu tapa..

    En sitten tiedä muuta tapaa

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Ei ole enään kikkiä.Joku muu tapa..

    Snp?

    Äänestä

  • Moihoro999 kirjoitti:

    Snp?

    Snp kävisi, Löytyy maponii

    Äänestä

Kyllä Pohjois-savossa olisi vanhempi mies kiinnostunut myös nuoremman naisen kanssa leikkiä jos on sopiva nainen täällä päin.

Äänestä

Olisiko Porin lähettyvillä halukasta neitoa?
M43

Äänestä

Minä olen vanhempi mies ja olen orjana minua nuoremmalle naiselle. Minulle hän on Jumalatar joka käyttää lukkoa kulkiessani kaiken aikaa. Olen hänen oma lutkapoika jota jumalatar rankaisee piiskalla ja panemalla strap-onilla perheeseeni. Vastineeksi saan nuolla hänet kaikkialta ja jos olen ollut pitkään todella kiltti, saan naida häntä niin kauan kuin vähänkin pystyn.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


seksiorjaksi kirjoitti:

Fantasiani ja haaveeni on, että olisin vanhemman miehen seksiorjana. Itse en saisi edes runkata enkä tyydyttää itseäni. Palvelisin vain herraani kaikin tavoin. Hänen toiveiden mukaan.
Onkohan muitakin samankaltaisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu