Star Wars: The Clone Wars animaatiota ostettua mistää suomesta, suomenkielisenä ja vielä mielellään boxina?
Tai onko joku onnistunut kopioimaan ne, olis meinaan lapsille hyvä lahja, ne on niin Star Wars faneja ja ikää 5 & 6v ;)
Tai onko joku onnistunut kopioimaan ne, olis meinaan lapsille hyvä lahja, ne on niin Star Wars faneja ja ikää 5 & 6v ;)
Vastaukset 2
Vanhimmat
pitäisi saada ostettua ihan mistä tahansa suomalaisesta tavaratalosta joko Blu-rayna tai DVD:nä. Sarjan avausjakso ja varsinainen ensimmäinen kausi myydään sitten erikseen.
Joskin siinä tapauksessa että sarja on lähimmistä myymälöistä loppu niin kannattaa tilata netitse seuraavista paikoista: http://www.discshop.fi/shop/ds_produkt.php?lang=&id=63781&lang=fi&subsite=movies&&ref=
http://www.discshop.fi/shop/ds_produkt.php?lang=&id=70502&lang=fi&subsite=movies&&ref=
tai: http://cdon.fi/elokuvat/star_wars:_the_clone_wars_(2008)_(blu-ray)-2153422
http://cdon.fi/elokuvat/star_wars:_the_clone_wars_-_the_complete_first_season_(blu-ray)-7483090
...Clone Wars animaation 2.tuotantokausi julkaistaan 26.lokakuuta jenkeissä.Mutta suomijulkaisua saa odottaa luultavasti kuukautta myöhemmin.Samaan aikaan on jenkeissä käynnistynyt jo 3.tuotantokausi!