ajattelin ajaa työpaikkani täysperävaunun poikittain motarille juuri ennen aamuruuhkia,kuinka paljon saisin sakkoa?
suunnitelma
kaunis_mimmi92
3197
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
sanot vaan että tuli joku vika, liikenteessä saa mellestää aika vapaasti. Jos oikein vituttaa ja olet vaihtamassa alaa niin kaadat koko paskan poikittain vilkkaimmalle pääväylälle, siinähän ihmettelee muutama kymmentuhatta kansalaista ruuhkajonoissa ja saattaa siellä joku porvarikin olla jonossa joten päivän hyvä teko se oli kun se ei pääse päättämään asioista palkoillisten pään manoksi.
Taidat olla niitä miehiä, jotka huoltoaseman vessassa pudottaa sen vessapaperirullan pönttöön, ja nauttii siitä kun saa aiheuttaa seuraavalle paskantajalle harmia. Pääasia kun oman paskan saa paskantaa rauhassa.
valtion kustantaman loman Niuvanniemen lepohotellissa. Siellä saat paljon uusia valkotakkisia ystäviä ja pehmustetun huoneen, jossa voi kuluttaa aikaansa esimerkiksi istumalla pyöreän huoneen nurkassa.