Vihreät saa

upottaa paskakaivoon.
1133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ne ovat ilkeitä bolsevikkejä, jotka leikkivät nyt porvarin perseennuolijaa. Huume- ja pedofiilipiirit rahoittavat vihreää liikettä. Yksi lauma on herännäis-hihhulit. Mitään pahempaa politiikkaa ei maailmassa voi olla. Oraskin fantasioi koko ajan kyrpä suorana miesten anaaleja. Se on pelkkä akkamaisesti oikutteleva hintti. Seon suomalaisen politiikan huipulla. Miettikääpä kuinka paljon sen pervon päähänpistot tulevat teille maksamaan? Tommoset pervot heitettävä helvettiin politiikasta. Niiden paikka on homobaarien vessoissa lutkuttajina. Muuhun hinteistä ei ole. Pilaavat asiat, koska niiden nuppissa on liikaa paskaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


U-9 kirjoitti:

upottaa paskakaivoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu