Meikäläisellä kädenvääntö naisen kanssa pistää aina jortikan seisomaan. On kokeiltu muutamia kymmeniä kertoja, ja joskus olen jopa voittanut, vaikka olen vain tällainen surkea runkku, pieni ja laiha. Yleensä olen kyllä hävinnyt. Mikä on seksikkäämpää, kuin pullisteleva naisen hauis? Video aiheesta:
http://www.youtube.com/watch?v=j8YI8yOp5ZA&feature=related
Kädenvääntö naisen kanssa.
Surkea runkku
5
1766
Vastaukset 5
- Hoo Jortikka
Mullakin nousee aina jortikka pystyyn kun rupeen naisen kanssa vääntämään kättä. Sitten se johtaakin siihen että ei väännetäänkään kättä vaan ämmä saa vatkata mun jortikkaa niin kauan että rasva lentää kattoon asti.
- kulkuri--
ja sit kun rasvat on lentäny kattoon, ämmä saa vatkata uudestaan jortikkaa kunnes ne rasvat lentää sen katon läpi, ylös naapurin olohuoneeseen....
- vituttaa vitusti
Mua vituttaa. Väänsin kättä eilen ehtoolla naisen kanssa ja hävisin. Noin voimatonta kättä en kehtaa enää edes runkkaamiseen käyttää.
- siis...
runkattava SUULLA! Taipuu, taipuu!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Puukotus Kajaanissa
Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu561234- 16845
- 68742
- 63735
- 47704
Nainen, tässä olen kahden vaiheilla
Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa69698Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.
Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.131625Suloinen ja herkkä
Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.31585Humalassa autolla ajo.
Tuhti humala hyydytti kuljettajan Suomussalmella -sammui rattiin ,uutisoi Ylä-Kainuu.9570Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."
Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i8520Minä muistan
Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol45518- 4492
Jäljitelmä Birginit
Ei jumaleisson, Jeffin vaimo kertoo et nää Hermesit olikin jäljitelmiä ja timangit labrarääsää. Anna mun kaikki kestää �119492Hyvää yötä hurmuri
Iltaa haaveeni! Kauniita unia😘 Jospa me vielä nähtäis ja juteltais, suukoteltais ja halittais, siliteltäis ja hyväiltä24483Pitäisikö seksille asettaa huvivero?
(ja jos hankkisi todistuksen sen harrastamisesta velvollisuudesta tai lisääntymistarkoituksessa, saisi siitä vapautuksen113444- 36435
- 16431
- 70428
Olet pelottava ilme vakavana
Sitä alkaa ajatella äkkiä kaikenlaista. Synkkiäkin juttuja. Kai tässä oma mielikuvitus kun laukkaa. 🤔😳26427- 34414