Astrologiasta oli minulle apua oikeasti!!!!

Kapteeni Kaarnakone

Kävin tuossa pari kuukautta sitten astrologi-shamaanin luona, joka teki minulle henkiopaskartan joka pohjautui astrologiaan vahvasti. Hän teki myös muutamia astrologisia loitsuja, joiden piti tuoda minulle hyvää onnea. En aluksi uskonut siihen, mutta sitten myöhemmin alkoi tapahtua. Astrologi-shamaani oli ennustanut minulle suurta onnea ja rikkautta, joka tulisi ilmenemään minulle 19. päivä syyskuuta. No kuinkas ollakaan voitin juuri sinä päivänä jättipotin ulkomaalaiselta uhkapelisivustolta. Pelasin vain tasan yhden pelin, jonka panos oli 10e ja voittoa tuli 200 000e VEROTTOMANA. Kyllä nyt kelpaa.

Myös ihmisuhderintamaan hän lupasi muutoksia loitsujensa avulla. Hän sanoi, että pian tulet olemaan hekuman huipulla ja kuin taikaiskusta tapasin erään 20-vuotiaan täydelliset muodot omaavan naisen, joka on seksuaalisesti kyltymätön ja suostuu mihin tahansa juttuihin (myös b-rappu kokeiltu on ;) ). Nykyään tapailemme säännöllisesti, lähinnä seksin merkeissä, useita kertoja viikossa. Kuka tarvitsee rakkautta, jos voi vain naida?

Sain ylennyksen töissä, jonka astrologi-shamaani ennusti minulle myös. Palkka nousi 3000e kuukaudessa entisen palkan lisäksi. Tosin astrologi-shamaani kertoi minulle, että voin alkaa viettämään eläkepäiviä suhteellisen pian, koska minua kuulemma kohtaa vielä enemmän rikkauksia äkkirikastumisen merkeissä.

Suosittelen käyntiä astrologille ihan kelle tahansa, koska niistä on TODELLAKIN HYÖTYÄ.

4

508

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kaikennähny

      Ihan hyvä kusetusyritys sinulta... Kivaa varmaan kusettaa ihmisiä täyspäiväisesti tuollaisilla tekaistuilla jutuilla. Olis aika paljon reilumpaa kun sanoisit suoraan että et tiedä mitään astrologiasta etkä välitäkään tietää.

      • "

        "Kuka tarvitsee rakkautta, jos voi vain naida" kuvaa hyvin ristiriitaista tilannetta, koska tiedät rakkauden olemassaolon. Miksi kiellät itseltäsi rakkauden? Aurinko Kaksonen, nousu Skorpioni, Venus Skorpioni?
        Otitko mallisi isäsi käyttäytymisestä? (Kauris-isä, Vaaka-isä?)
        Jupiter on joidenkin kartoilla, joten rahantulo ei tule nyt yllätyksenä kenellekkään. Raha on luonnollinen osa Jupiterin antia.


    • XX

      Kerrotko vielä horoskooppisi?

    • 14

      Kapteeni Kaarnakone: Saitko mällit käsille kirjoittaessasi toista kappaletta?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      84
      6925
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      35
      3721
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      44
      3258
    4. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      2482
    5. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      203
      2192
    6. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      120
      2153
    7. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      40
      2102
    8. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      29
      2089
    9. Mietin tässä T....

      Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..
      Suhteet
      24
      1788
    10. Askanmäessä Huippu esitys

      Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna
      Puolanka
      18
      1664
    Aihe