ajan lujenpaa kuin antero

mutta kyllä antero on silti niin kova että ollaan pystytetty kunnon FANCLUBi sille! www.ukko.fi/pojat
4124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Antero on imatralla.......iltalehti!

Äänestä

  • antero haisee kirjoitti:

    http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010092812421791_uu.shtml jos tuota meinasit niin on kyllä hieman ristiriitainen tapaus, antero ei uskolla ajaa noin lujaa ,mutta jää kyllä aina kiinni kun on niin paska kuski

    Äläs nyt viitti. Kuten hyvin tiedetään Antero pystyy vanhalla moottoripyörän romullakin ajamaan KOVEMPAA KESKINOPEUTTA KUIN ON SEN PYÖRÄN HUIPPUNOPEUS!!! ; ) Antero on niin kova kuski hehheh

    Äänestä

  • Quju kirjoitti:

    Äläs nyt viitti. Kuten hyvin tiedetään Antero pystyy vanhalla moottoripyörän romullakin ajamaan KOVEMPAA KESKINOPEUTTA KUIN ON SEN PYÖRÄN HUIPPUNOPEUS!!! ; ) Antero on niin kova kuski hehheh

    Ainakin kyläläisillä on hauskaa, kun hän kaahailee mopollaan ja uhittelee autoille.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ANTERO ON KUNKU kirjoitti:

mutta kyllä antero on silti niin kova että ollaan pystytetty kunnon FANCLUBi sille! www.ukko.fi/pojat

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu