Ongelmana on siis ettei poikaystäväni suostu nuolemaan minua. Olen itse ottanut häneltä suihin ihan sillä periaatteella, että hänestä tuntuisi hyvältä. Suuseksi on minun lempparia. Olen sanonut jätkälleni monta kertaa, että haluaisin että hän nuolisi minua, mutta hän ei näköjään ole ehdotuksesta innostunut :( Miten saada tämä jätkä innostumaan?
Poikaystäväni ei suostu nuolemaan!
ongelma,
3310532
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 33
Vanhimmat
ei se onnistu,taitaa pelätä pimppiä joten vaihtoon vaan noin onneton tapaus eihän tollasta saamattomuutta kauan viitsi
....
Oma mies onneksi nuolisi vaikka tuntitolkulla. Peppureikää myös. Sormettaa samalla ja vielä nuoleekin sormet :) Meillä suuseksi on todella tärkeässä osassa ja kiihotun suihinotosta tosi paljon. Ihanaa imeä mieheltä loppuun asti ja lopuksi niellä spermat :) En voisi kuvitella parisuhdetta ilman suuseksiä!
Jos mies on vain itse hoideltavana eikä suostu antamaan vastapalveluksia, laita kiertoon. Löytyy miehiä, jotka ovat mielissään päästessään nuolemaan. Jos vastapalvelukseksi vielä saa hyvää suuhoitoa, mikäs sen mukavampaa.
Kiertoon, se voi vielä oppia mutta tuskin sun kanssa. Tuohon ei kevyet keinot riitä.
meillä toisin päin. Nuolisin vaimoni pimpsaa vaikka aamuin illoin, mutta hän taas ei halua sitä. ...Ja on muutenkin sitä lajia, että seksi kiinnostaa max. kerran viikossa. Ei mitään, kyllä molemmat aina orgasmit silti saamme sekstaillessamme. Mutta sen verran on tuo pihtailu ja myös nuolemisen välttely vaikuttanut, että tarpeeksi kauan kärvisteltyäni viimein ajauduin vieraisiin harrastamaan varsinkin tuota kieliseksiä. Ja onhan se tuntunut tosi hyvälle, kun rakastajatar on nauttinut nuolemisesta ja saanut äänekkäitä orgasmeja. Ja kun voi vaihdella eri tyylejä ja kielipeli on koko ajan kovasti haluttua, niin seksi vain on silloin molemmille antoisaa. ...Ja hitto kun en osaa sanoa, mikä siinä nuuolemisessa itseäkin niin kiihottaa. ---Mutta jos mies ei osoita oikeasti haluavansa kielileikitellä, niin vaikeammin laukeava nainen ei silloin saa orkkuja. Tällainen tapaus on juuri salarakas, jolla oma partneri inhoaa nuolemista... Että silleen. Molemmat sattumalta löydettiin se mitä halusimmekin.
Muu kuin lopettaa jätkän suihinotto kokonaan, se pelaa niin jos ei itse saa niin ei toinenkaan saa sitä.
ihan suoraan sanottuna, poikaystäväsi siis... kun ei hyvän päälle ymmärrä =)
On todellakin nautinnollista puhdasta, mutta jo pian lemmenmahlasta kiiltelevää pimpsaa nuolla...
Siinähän se, kaikessa yksinkertaisuudessaan ;) Eli kyllä meitä miehiä todellakin löytyy, jotka tuosta ihan aidosti ja oikeasti pitävät, olet vain sattunut löytämään poikkeustapauksen, valitettavasti.
Neuvoina vois sanoa, että keskustele asiasta ja ilmota mitä haluat. Siisti kanssa karvotus ni nuolemisesta tulee miellyttävää (hygieenisempää eikä kutita) ja muutenki käy vaikka huuhtelemessa paikat ennen seksiä. Jos ei mikään onnistu ni lähe käveleen tai kiristä suihinotolla. Ja jätkälle vinkkiä, että jos se käyttää alussa paljon sylkeä ni maku laimenee olemattomiin jos se ei siitä tykkää. Ja muista näyttää että nautit ni jätkä saa ilosen kokemuksen
Mitäs jos vaikka kävisit huolellisella alapesulla ennen kun alat tarjota torttua naamalle. Saatat vaikka saada.
Meillä kanssa toisin päin. Olen mies ja nautin valtavasti suuseksistä ja tykkään sitä antaa ja se kiihottaa niin katsella kun nainen kiemurtelee ja voihkii ja laukee. Nyt vaan on kumppani joka ei juurikaan suuseksistä välitä,ei edes tahdo minun sitä antavan. Pitää sitä likaisena hommana. Tämä systeemi vaivaa minua valtavasti kun kumppanini ei halua edes puhua asiasta. Kurjaa. Ei kohta huvita enää koko seksi.
Kylläpä olisi kiva tietää mikä tuohon auttaa kun mies ei tykkää nuolla :( Ei ole kiinni puhtaudesta tai karvoista. Olen myös antanut itse suuseksiä mutta on kyllä lakko edessä. Tuntuu nimittäin valtavan loukkaavalta. Kyllä itse teen sängyssä juttuja ihan vaan siksikin että toinen tykkää. Olisi myöskin kiva jos joku mies vastaisi asiallisesti, miksi ei suostu antamaan suuseksiä ja onko mahdollista että voisi muuttaa mieltään tässä asiassa.
En itse pidä hirveästi siitä, et mua nuollaan, kun en oo oikein ikinä osannu rentoutuu siinä hommassa. Otan kyllä itte suihin jätkältäni. Tuossa joku aika sittetn kysyin puol leikillään, et jos jätkä nuolis mua kerran, kun oon niin monesti ottanu poskeen ilman "vastapalveluksia". No, jätkä kertoi vähän vaivaantuneena, ettei oikein haluis, kun on traumatisoitu asian tiimoilta. Kyselin sitten mistä on kyse ja jätkäni kertoikin, että kun oli ekaa kertaa ollu nuolemis hommissa oli muijalla alkanu menkat.. Ymmärrän hyvin miestäni, enkä halua häntä pakottaa tai painostaa mihinkään. Ehkä joskus teemme aluevaltauksen suuseksissä minunkin hyväksi, siihen asti tyydyn miekkosen fantastiseen kykyyn tuottaa minulle orgasmeja ihan vaan kullillaan..... :) Hyvää viikonloppua kaikille!
Oon aatelu ite, et ehkä parhaiten sais suuseksii siten, jotta.... Tulis suihkun raikkaana, pimpsa ajeltuna ja alkas ottaa äijält poskeen 69. Ei mitään pakotteita suuntaan tai toiseen... Vois vaan toimia, jos mies kiimoissaan "vahingossa" tarttuis tuumasta toimeen, kun siinä niin kauniisti keimailis.... En tiiä, ehkä.... ;)))
Tuntuu aika hämmästyttävältä että poikaystäväsi ei sellaiseen suostu, itse pidän sitä miltei parhaana juttuna ja vähän pelkään etten näin sinkkumiehenä löydä sellaista naista joka nauttisi kun nuolen... no aina oppii uutta mutta minusta puhtaan pimpin nuolemista parempaa asiaa ei kai olekaan.. :D
Moi kaikille !
Pakko sanoa että jos en sais Naista nuolla niin kyllä jäis valju olo koko rakastelusta. Se on erittäin tärkeä osa rakastelua.
Mikään ei ole hienompaa ku nainen on hajareisin naamanpäällä ja säätelee omaa nautintoaan siinä :)
Pikku hiljaa nainen alkaa vähä kerrassaan nytkähdellä ja laukeaa naaman päällä.Ihana tunne ku saa nuolla naisen mehuja :)
Minä olen vanhemmiten laajentanu kielipeliä pyllyreiän puolelle :) tosi kiihoittavaa ja ihanaa :)
Laita se jätkä menemään tai jäät paitsi ihanasta intiimistä touhusta :)
Henkilökohtaisesti pidän tommosta jätkää itsekkäänä hinttinä :)
Laita kiertoon.ei se opi ja se on luonnostaan oleva ominaisuus se nuoleminen
Ei ne halut vaan aina kohtaa, tälläkin foorumilla on valtavasti miehiä jotka palavat halusta päästä antamaan kielihoitoa naiselle. Itsekin tunnen usein kovaa halua naisen nuolemiseen, sen kuvitteleminenkin on niin valtavan kiihottavaa. Kun nainen levittää kutsuvasti jalkansa ja halukkaana odottaa, valmiina ehkä suurimpaan fyysiseen nautintoon mitä voi olla. Kun saa kuulla naisensa nautinnolliset äänet ja on itsekin hulluna halusta... ei sitä tahdo lopettaa. Hemmetti, onpahan taas levottomat jutut. Tämmöstä se on kun vaivaa krooninen sinkkuus. Sitä on kai liian ujo luonteeltaan. Ei vaan ole tarpeeksi hyvä suustaan että pääsisi intiimikontaktiin ;)
Siis miksi ei? Kuva voi olla niin sairaan säälittävä ettei nuole pillua mutta odottaa saavansa huuleenoton? Meillä on niin että välillä saan suihinoton mutta viimeksi olen saanut nuolla 4 vuotta sitten ! ! ! ! ! ! ! ! Voitteko uskoa! Nyt tämä saa vihdoin loppua ja minä lähden etsimään sitten sitä salarakasta joka antaa nuolla niin paljopn kun haluan. Ja minä poikahan nuolen! :)
Pidän nuolemisesta ja pitkään ! saisinko autaa ?
Laita postia.Puhutaan lisää !
[email protected]
jos ei halua nii ei sitte halua! Mielestäni typerää vaatia toiselta jotain mistä hän ei ilmeisestikään oikeasti pidä! Nauttisitko nuolemisesta oikeesti kun tiedät että olet joutunu "pakottamaan" miehen siihen? Älä sinäkään ota häneltä suihin. Tyydyttäkää toisenne jollai muulla tapaa..
"Mielestäni typerää vaatia toiselta jotain mistä hän ei ilmeisestikään oikeasti pidä!"
Paskat. Noita vaatimuksia ja pyyntöjä suorastaan satelee. Itse teen ns v tusti juttuja ihan vaan siksi että toinen osapuoli nauttii siitä tai että saan itse vaihtarina jotain kivaa. Ja tuo pätee seksiinkin.
>Onneksi löysin naapurin miehen jolla on aikaa minua tyydyttää,hän jäi
sairaseläkkeelle ja tykkää nuolla minua...
Joo
Se on tuo naisista huolehtiminen enempi aikuisten miesten hommaa.
Pojat on poikia
hei ongelmanainen
hommahan menee näin että kyllä meitä miehiä on jotka on ihan hulluna
pillun nuolemiseen. ja minäkin olen yksi niistä, annan sulle mielellään tätä hoitoa jos haluat.
[email protected]
luoja miten säälittävää aina lukee näitä viestiketjuja joissa joku varattu nainen kaipailee apua parisuhde ogelmiina. Sehän eis siis ole säälittävää, vaan se että aina joukossa joku lihava, ruma, pienikullinen, puhetaidoissaan pyöreä nolla tarjoilee apuaan, tai metsästää seksiseuraa täältä. oikeesti, ei voi olla niin huonosti saantihommat omalla naamalla ja puhetaidoilla... oikeesti... gaaaaad!!!
nämä seksipalstat keräävät kaikki pervot yhteen ja jutut on sitten sitä laatua,
---
täällä yksi joka tykkää pimpin nuolemisesta.
Sama tilanne täällä. Olen ollut 2v ja 6kk poikaystäväni kanssa. Huolehdin hygieniastani, olen kaunis ja hyväkroppainen.. Mitään vaihtelua hän ei halua seksiin koskaan. Aina sama tylsä asento käytössä. Olen pyytänyt suuseksiä, mutta ei vaan mies kiinnostu edes kokeilemaan. otin häneltä suihin, mutta ei sekään innostanut. Todella tylsää. Esileikkikin on onnettoman lyhyttä. itse en liiemmin innostu taas normaali yhdynnästä, se on tavattoman tylsää aina saada lähetyssaarnaajassa ja tekee usein kipeää. Oikeastaan olen alkanut inhoamaan koko seksiä.
Ihan sama juttu myös täällä. Seurustelen tosi ihanan miehen kanssa, jonka kanssa seksikin on ihan mukavaa, mutta kaipaisin NIIN paljon suuseksiä! Itse kyllä annan suuseksiä hänelle, mutta siitäkään hän ei kovin paljon pidä.
Alkaa jo käydä itsetunnon päälle, sillä aikasemmissa suhteissa miehet ovat kyllä nuolleet ihan halulla. Itse olen aktiivinen ja haluaisin kokeilla uusia juttuja, mutta poikaystävä on pidättyväinen ja kuten edellä kirjoittava sanoi, seksistä on tullut tylsää.
Voi kun tietäisin, mikä olisi vastaus tähän kysymykseen! Kumppania en haluaisi vaihtaa, mutta paljon puuttuu, kun seksi ei ole sellaista kuin toivoisi... Eikä se niin ihmeellisestä asiasta olisi kiinni, jos toinen edes yrittäisi tehdä mieliksi. Jos edes JOSKUS...
sun pitää opettaa miehes nuolemaan sua.niin se vaan menee.Mikä sen ihanampaa kun nuolla ihanaa pillua..........
miten joku mies ei voi tykätä pillun nuolemisesta? hämmästys
Pojat on poikia.
Miten saada tämä jätkä innostumaan?
Sun pitää vaan osoittaa pojalle, että kannattaa nuolla.
Tunnetha Pavlovin koirat?
Hyvä seksi ei koskaan ole suoritusten vaihtokauppaa eikä vastapalveluksien vaatimista!
Hyvä kommentti lopussa!! Mies nuolee, mutta minä en uskalla ottaa poskeen, koska miehellä valtavan iso!! Riittäis varmaan 1/6 osa munasta, niin täyttyis koko suu.Mikähän neuvoksi? Riittäiskö pelkkä munan nuoleminen, kiihottaako se jo paljon, vastatkaa miehet. Samoin on tunne, että mies ei enää muuta halua kuin suihinoton, jos alan siihen, mikä olisi kyllä harmi, koska pidän paljon tavallisesta seksistä, kun mies on sisällä. Ymmärätte varmaan siskot, koska miehelläni on todella iso ja paksu!
meillä taas yleensä ei kumpikaan nuole ja se on ihan ok. Joskus saatan fantasioida että saisin nuolla kalun pöydän alta pystyyn samalla kun mies vaikka pelaisi jotain koneella. Mutta kaikilla miehillä on mielestäni liian iso ja leukani loksahtaa muutenkin helposti paikaltaan. pelkään että hampaat loksahtaa samalla kiinni. En halua myös opettaa miestä saamaan aina suihinottoa kun itse jäisin sitten oikeasta seksistä ilman. En nauti koko toimenpiteestä yhtään varsinkin jos mies vahingossa vaikka tulisi. Kaikkein nolointa olisi jos jäisi lapsille siitä kiinni. Viisivuotias lapsipuoli puhuu jo kuinka oli päikkärissä kuullut kun tyttö oli pussannut jonkun pojan pippeliä.