Voiko bimbomia äitejä löytyä? Lasten syntymän jälkeen nainen yleensä kypsyy henkisellä tasolla, miksei Ninalle ja Marialle ole käynyt samoin? Etteivät olekin synnyttämättömiä bimboja ja lapset on teatteria?
"Miljonääri"äidit
Uskomatonta paskaa
144166
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Tommosien pumpattujen katunaisten näyttäminen pitäs tehdä rikolliseksi. Joku onneton katsoja luulee, et hänkin voi elää isona katunaisena noin. Molemmat akat on rumia ja ne pitäs piikittää sellaseen kuntoon, et ei lisäänny enään. Paska formaatti muutenki, kun muutkin miljonäärit shit ja tätä.
Oox vähä kateellinen??????
Kourallista kiinnostaa ja heissäkin ohjelma hertättää inhoa.
Tosibimbot antaa lapsensa pois että voi jatkaa bailaamista. Nämä sentään ovat pitäneet omansa.
Miljonäärit ovatkin persoonatonta massaa. Hankkivatko he oikeasti ainoastaan kalleimpia merkkejä, koska mainostajat ovat puhuneet mitä miljonäärin tulee hankkia ja miten elää täyttämään ulospäin miljonäärin kriteerit. Kallein on usein rumaa, eikä nimettömänä ja hinnattomana tarttuisi mukaan "saa ottaa ilmaiseksi"-ovensuukoreista.
Toi edellinen viesti pitää paikkansa ;-)
Huono ja tylsä ohjelma joka ainoastaan aiheuttaa sääliä näitä kahta naista kohtaan!! Voisiko tylsempää ja sisällöttömämpää elämää olla???!!
Tuo sarjahan on käsikirjoitettu ja siinä esiintyy kaksi näyttelijää.Oikeasti rikkaat ihmiset pyrkivät pitämään matalaa profiilia, eivätkä halua tuoda itseään esille millään tavalla.
vaihdetaan kampaajaa, jos ei olla tyytyväisiä tulokseen... Itse en menisi neljättä kertaa samaaan kauneushoitolaan toteaman, että "taas meni pieleen".
Mutta noilla ei oikeeesti oo varaa menää edes oikeelle kampaajalle...
Ja minusta olisi tylsää "olla viihteellä" parkkipaikalla luettelemassa autojen merkkejä:DDD
Mun elämä on kadehdittavaa noihin verrattuna, eikä tarvitse olla edes keskivertotuloilla:DDD
Taitaa olla näin että nämä naiset vain näyttelee.Sarja melko tylsä ja puhuneet itsensä monesti pussiin. esim.yhdessä jaksossa "tulipa shoppailtua paljon" ja naiset kävelee tyjän kassin kanssa kaupasta ulos. Nämä naiset näyttävät hevosilta. Missä miehet ja lapset?
onhan siinä tietysti sisältöä kun käy fattassa hakemassa rahaa, matkaa alkoon, ostaa väkijuomia - mikäli myydään - menee kaupungin vuokrakämppään nautiskelemaan näitä virvokkeita, päihtyy, kusee housuunsa...herää krapulaisena ja uusi jännittävä matka fattaan jne...ai niin illan kohokohta tietenkin oli katsella LIViltä Miljunäärivaimoja...
Parissakin jaksossa M&N ovat hehkuttaneet kuinka suuria eläinten ystäviä he ovat ja kävivätpä jotain känttyjäkin viemässä jonnekin koiratarhaan silmänlumeeksi. Kuinka sitten on mahdollista, että eläinkaupassa naureskellaan chinchilloille - kuinka niistä on turkki kotona ja mistä lie muista eläimistä tehtyjä vaatteita, niin ja myös se antiloopinnahkamatto lattialla?
Pikkuisen etoo tällainen, tuota ei voi edes laittaa huumorin piikkiin.... Jos on eläinten ystävä, niin ei todellakaan rahtaa mitään raatomattoja omalle lattialleen ja vielä ylpeile, että "saattaa olla harvinaisista antiloopeista tehty".
Äly hoi.
Muistuttaa ulkonäöltään ja käytökseltään kuin vinttikoiransa ja nassut ku buldogilla. mutta ku osaavat antaa pesää.sillä pärjää vaikka pää tyhjä ku muovisanko.
nauroivat ja olivat iloisia vain sen kerran, kun olivat eläinkaupassa ja osoittelivat, mistä eläimistä on heidän säärystimet tehty. Ninaa nauratti niin, että käsi piti pistää suun eteen.
Sairas huumorintaju on noilla. Muuten olivat kyllä kitisemässä joka asiasta.
Ja kaiken lisäksi akat ovat hirveen näkösiä. Ei siinä auta kalliit vaatteetkaan, jos luoja ei kauniita kasvoja suonut.