Kädettömät

kuskit ei käytä vilkkua,koska jalalla se on mahdotonta kääntää viiksestä.Rattia pystyy pyörittämään polvella. Elinakin jäi auton alle,kun taxikuski vasemmalle kääntyessään ei suuntamerkkiä näyttänytkään.
2119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei ne mitään kädettömiä ole, vaan äärettömän sporttisia ja kauniita miehiä, joiden ei tarvitse välittää liikennesäännöistä. Voivat naismaisesti kurvailla nenä pystyssä ja hakea huomiota muilta.

Äänestä
  • Huoltoasemien yhteyteen nussintapiste ja kyltti opastamaan, tai itseasiassa pitäisi olla poliisi ohjaamassa nätitpojat nussintapisteeseen kahvilla olevien rahtareitten pk-seuraksi. Se on sama homma kuin vankilassakin että kun pilluakaan ei tarjolla niin sitten nussitaan nättiä poikia ja liikenteessä näitä riittää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ElinaMitämäteen? kirjoitti:

kuskit ei käytä vilkkua,koska jalalla se on mahdotonta kääntää viiksestä.Rattia pystyy pyörittämään polvella. Elinakin jäi auton alle,kun taxikuski vasemmalle kääntyessään ei suuntamerkkiä näyttänytkään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu