mahollisesti raskaana??

kirstuli00

HEI!
Semmosta kyselisin osaako kukaa sanoo mittää.. Olen syönyt 8vuotta e-pillereitä, kuukausi sitten lopetin pillerit ja jätin siis liuskan kesken alkupäästä..ja alkoi taas ns.kuukautiset..nyt viimekuussa minulla ei ollut lainkaak kuukautisia ja tänään sitten on tuhnutellut semmoista ihmeellistä ruskeaa tuhnua..ja mahassa tuntunut oudolta..yhen testin olen tehnyt joka näytti negaa..tein sen viimekuussa..mutta en tiedä teinkö sen liian aikaisin kun en nyt tiedä varmaksi millon kuukautisten olisi pitänyt alkaa kun pillerit sotki kierron..pillereitten aikaan menkat olivat säännölliset..

:)

4

1047

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sitä sattuu

      näin on käynyt oliko marjakeitossa mahdollisesti mukana siemenet ja nautit sen epähuomiossa väärän pään kautta?

    • tää sun aihees tosiaan kuuluukin tänne marjakeitto aiheeseen!

      • Olet varmaan ensimmäinen joka on tullut raskaaksi ja vieläpä Valion marjakeitoista! Pikkasen väärä palsta tai lääkitys!


    • marja keitto

      Väärä palsta, mutta mulla kolmen neljän vuoden pillerien syönnin jälkeen meni puoli vuotta että normalisoituivat ilman pillereitä säännöllisiksi..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      147
      3941
    2. Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista

      ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv
      Maailman menoa
      359
      2885
    3. Ulkoistin makuaistini Yleisradiolle

      Nyt voimme luottaa siihen, että Virallinen Totuus tekee maistelutyön puolestamme. Me persulandiassa arvostamme priimaa,
      Maailman menoa
      1
      2239
    4. Sanna on pakottaja, domina

      Pakotti sadistisessti työttömät hakemaan töitä, josta seurasi hirmuinen työttömyys. Näin on asia, jos uskomme Hesarin k
      Maailman menoa
      50
      2130
    5. Skodan hankintaan painostaminen toi potkut

      Kylläpä on kovat keinot käytössä, kun on yritetty pakottaa hankkimaan Skoda painostuskeinoilla. Kyllä valinnan pitää oll
      Skoda
      16
      1844
    6. No onneks ei tartte sit olla

      Mustis ku se ootki sinä itte 😂😂 Oon pelännyt että ehkä teille kehkeytyy jotain enemmän ku niin paljon yhteistä mut....
      Ikävä
      11
      1695
    7. Niinistö neliraajajarrutteli Natoon liittymistä vielä sodan alettua

      Myöntää nyt itsekin, mikä jo aikaisemmin tiedettiin. Marin vei Suomen ja Ruotsin Natoon. "”Myönnän auliisti jarruttelle
      Maailman menoa
      165
      1363
    8. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

      Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
      Ikävä
      93
      1253
    9. Kokoomus on Suomen kommunistisin puolue

      "Hallituksessa on erimielisyyttä siitä, kuinka suuri osa veronkiristyksestä hyvitetään datakeskuksille uudella erillisel
      Maailman menoa
      2
      1226
    10. Lahden kolarisuma ja automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä

      Olisiko uudehkojen autojen automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä vähentänyt kolareiden määrää tuolla Lahden tiellä? Sumu
      Yleistä autoilusta
      92
      1097
    Aihe