Mikäs nyt on tullut kun asentaa Updatesta päivityksiä, niin bootissa ei enää tulekkaan sitä 'määritetään päivityksiä 2/2 100%' ja sitten 'määritetään päivityksiä 3/3 100%' ennen sisäänkirjautumista. Ei tule mitään määrityksiä vaan boottaa normaalisti.
Vai onko tämä nyt mun masiinalla vaan tällänen uusi erikoisuus? Hyvin ne asentui ei siinä mitään.
Uutta Updatessa
Puffinsi
3
510
Vastaukset
- lokkipokkinen
riippuu ihan päivityksestä
- Puffinsi
Ei pidä paikkaansa kyllä. Aina jos on ollut sellaisia päivityksiä, että pitää bootata niin on määrittänyt joka kerta päivityksiä. Ei löydy hakukoneellakaan tästä uutuudesta mitään uutista.
- Määkin
Puffinsi kirjoitti:
Ei pidä paikkaansa kyllä. Aina jos on ollut sellaisia päivityksiä, että pitää bootata niin on määrittänyt joka kerta päivityksiä. Ei löydy hakukoneellakaan tästä uutuudesta mitään uutista.
Miksei määritä enää mitään? Määritääkkö mää mää muillakaan?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1677457
En löydä sinua
En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k264228- 503838
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi1513235- 512986
- 492599
Ne oli ne hymyt
Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä262376Hajoaako persut kuten 2017?
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen2732059Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle
IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt552015- 291916