Nopsasti hävisi hyvä avaus , missä verraattiin erään korpraalin ja muiden vähälle sotilaskoulutukselle jääneiden vaikutusta. Maahanmuuttajat ovat tämän päivän Suomen juutalaisia. Roskajoukkosta varmaan löytyisi äkkiä keskitysleirien vartijat.
Mamut tämän päivän juutalaisia
Kansan omatunto
3113
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kysypä muslimimaahanmuuttajilta, kuinka he suhtautuvat juutalaisiin. Saattaa nousta Hitler esiin.
On kuvaavaa, että ns. maahanmuuttokriittisten myötätunto ei suinkaan ole israelilaisten terrorisoimien ja ghettoihin sulkemien palestiinalaisten, vaan juuri heidän sionistikiusaajiensa puolella. Israelin apartheid-politiikka nähdään eräissä piireissä jopa esikuvana Suomelle ja länsimaille. Fasistinen linnake-Eurooppa ei kuitenkaan tule toteutumaan, vaan oikeudenmukaisuus ja vapaa liikkuvuus voittavat.
Maahanmuuttajuudella ei ole edelleenkään mitään tekemistä perussuomalaisen vihaideologian kanssa, ainoastaan ulkoisella habituksella on.
"Komentoja harvoin annetaan kirjallisesti, ja minun kielitaito on aivan riittävä teloituskomppanian johtoon äänikin löytyy. Uskon hyvin selviytyvän jos valtion vihollisia pitää eliminoida."(Freddy Van Wonterghem perussuomalaisten kunnanvaltuutettu ja EU-ehdokas Suomi24:llä 13.1.2009 klo 14.18)
"Valta ei annetaan se otetaan"(Freddy Van Wonterghem perussuomalaisten kunnanvaltuutettu ja EU-ehdokas Suomi24:llä 10.1.2008 klo 06.25)