Yksinäinen nainen vailla ystäviä

38 VUOTIAS NAINEN etsii miestä sekä naisia ystäviksi. Olen kiinnostunut itseäni vähän nuoremmista miehistä.
Asustelen kouvolan seudulla.
5858
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Miten vähän nuoremmista olet kiinnostunut ja millä mielellä?

Äänestä
  • Kelpaaks 15v MIES?

    Äänestä

siis etsit mietä, et naista?

Äänestä

Hei! Ai jaa olet 38 all rigth! Olen 34 vuotias mies Turusta joka hakee laajennusta ystäväverkkooni, ja ehkä sitä kultaakin. Jos tunnet myös olosi yksinäiseksi kuin minä. Niin ota yhteyttä Jan [email protected]

Äänestä

17 VUOTIAS MIES etsii 38 VUOTIASTA NAISTA seurustelukumppanikseen. Olen kiinnostunut 38 VUOTIAISTA NAISISTA. Asustelen Helsingin seudulla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eläinrakas nainen ko kirjoitti:

38 VUOTIAS NAINEN etsii miestä sekä naisia ystäviksi. Olen kiinnostunut itseäni vähän nuoremmista miehistä.
Asustelen kouvolan seudulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu