Haluan

Tuloni ovat aivan liian pienet. Se on EU:n syytä. Siksi kannatan IPUa joka palauttaa Suomen itsenäiseksi.
3182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei tippunut rikkaiden keinottelijoiden pöydästä murusia lautaselleni. Lupaukset rikottiin. Pelkkaa valehtelua koko globalisaatio.

Äänestä

Ja veljien puheita,Mihin kaikkeen
IPU 0.05 pystyykään

Äänestä
  • Tämän rosvoporukan mielestä kukaan muu ei saa vaurastua. Kuinka lukuista porukkaa KMS edustaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaurastua kirjoitti:

Tuloni ovat aivan liian pienet. Se on EU:n syytä. Siksi kannatan IPUa joka palauttaa Suomen itsenäiseksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu