Olen miehen päällä ja voi taivas, kuinka se tuntuukaan ihanalta, kun mies ahnaasti nuolee pilluani, tai hitaasti imeskelee klittaani puristellen samalla pakaroitani. Minä imen miehen kalua, mutta se on vaikeaa, koska vähän väliä on pakko voihkia ja orgasmini hetkellä en pysty tekemään muuta kuin painautumaan miestä vasten tiukemmin. Hetken aikaa voin keskittyä miehen kaluun syvälle suuhun painaen, mutta mies jatkaa nuolemistaan ja olen taas pian nautintoni huipulla.
Mies pitääkin hoitaa erikseen niin että voin keskittyä vain siihen miehen nautintoon. Mä todellakin tykkään nuolla ja imeskellä miehen kalua. Hän laukeaa suuhuni tai vaikka rinnoilleni.
Toki myös pannaan eestä ja takaa ja niissäkin koen jotain sellaista nautintoa, mitä en kenenkään toisen kanssa ole kokenut. Tämän miehen kanssa seksi on kertakaikkisen upeaa.
Mies pitääkin hoitaa erikseen niin että voin keskittyä vain siihen miehen nautintoon. Mä todellakin tykkään nuolla ja imeskellä miehen kalua. Hän laukeaa suuhuni tai vaikka rinnoilleni.
Toki myös pannaan eestä ja takaa ja niissäkin koen jotain sellaista nautintoa, mitä en kenenkään toisen kanssa ole kokenut. Tämän miehen kanssa seksi on kertakaikkisen upeaa.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Onnea hyvästä miehestä ..ja Hyviä panohetkiä! :)
mistäs tollasen naisen löytäs..itelleen
niin suomalaiset naiset on usein melkoisia lahnoja sängyssä..odottavat vain valmista. Ja miehen yksinään puskettva kaikki työ. Eikä usein edes kiitosta heru!
69 on parasta mitä tiedän. Mulla on vanhusikäinen veikko joka on ihan mestari suuseksissä, huono panemaan puolikovalla, mutta sen kieli ja koko suu: mä räjähdän ja nään aurinkoja tai tähtiä kun saan orkut. Erikseen mäkin imen ja runkaan sille säälistä mehut pihalle ja siihen se yleensä tyytyy. Olen 21 ja äijä 72.
69 on myös oma lempparini. ja kun siitäkin on omat variaationsa, mies päällä, minä alla, minä päällä, mies alla ja niitä voi vaihdella! joskus nauttii niin paljon ettei meinaa pystyä jatkamaan nuolemista ja imemistä. mieheni alkaa joskus nauttia niin paljon, ettei pysty miesmaisesti lopulta tekemään kahta asiaa samaan aikaan, eli pysymään nahoissaan (ku otan häneltä suihin) ja nuolemaan minua siinä samalla. se on jotenki tosi kiihottavaa, että saan hänet nauttimaan niin paljon ja sitten hän laukeaa mun suuhun ja nielen kaiken
ja asin elämäni pisimmän ja parhaimman orkun, - tuosta asennosta munan saa jotekin luonnollisssa asennossa kitalaen kutkutukseen ja pikku hiljaa imemisen voimalla käsi vain pitää juuresta kiinni kun alan tulla hän hiljentää tahtii ja tavallaan juo ainekset pikkuhiljaa. tuntuu aivan hvetisti koko kropassa. uni meinas tulla heti mutta naitiin vielä vartin päästä...