Hei mikä sussa on

se juttu, että sua ei voi unohtaa ? :) Otan vielä siitä selvää ? :)
12506
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

mun uus viehe:) hehhee...jäit koukkuun

Äänestä
  • mun loistavat silmät :)

    Äänestä

Ketä et voi unohtaa..

Äänestä
  • T:tä.
    Taas tulee arvauksia :D

    Äänestä

  • T kirjoitti:

    T:tä.
    Taas tulee arvauksia :D

    Kerro nyt..koko nimi.

    Äänestä


mutta hänessä on paljon samoja piirteitä kuin itsessäni.

Äänestä

kertonut sen jo. Etkö muista?

Äänestä

tissit,kerran näit kiinni jäit:)

Äänestä

odotan;)

Äänestä

ethän voi olla koukussa ,ennenkuin otat selvää

Äänestä
  • selvää :) Että ei sitten myöhemmin kaduta että miks en tehnyt mitään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mä olen koukussa. kirjoitti:

se juttu, että sua ei voi unohtaa ? :) Otan vielä siitä selvää ? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu