Olen raskaana ja harrastanut ryhmäseksiä. Mies on ollut mukana tietysti, mutta vaatii aborttia.
Epäilen, että mieheni on uskoton, tapailee yhtä naapurin muijaa.
Otanko eron?
Epäilen, että mieheni on uskoton, tapailee yhtä naapurin muijaa.
Otanko eron?
Vastaukset 9
Vanhimmat
Muuten, onko se sun ukkos hyvännäkönen? Meinaan vaan, jos minäkin vähän niinku...
Kuka sitä nykyään enää ilmaseks antais pillua! Ota rahaa siitä kun jätkät nussii sua, niin sitten kun se kakaras syntyy, niin voit vaikka lähettää sen Sveitsiin yksityiseen sisäoppilaitokseen.
jos sä lesboilisit mun kaa, niin ei ois pelkoo että pamahdat paksux
ole naapurin muijan lapsi?
On se naapurin muijakin paksuna, mutta mitä se tähän kuuluu?
Ens lauantaina meillä on taas ryhmäseksibileet, mutta mä en pääse mukaan kun oon mun ukkoni mielestä liian paksuna. Mulla menee tosi huonosti.
NIIN MINÄKIN
te seksihurjastelijat toiselle palstalle, sairasta porukkaa, ptyhyi tokkiinsa yäkkk!
Mikä tota yrjöttääää tyyppiä vaivaa? Ihan normaalia hommaahan ryhmäseksi on. Meilläkin on isokyrpäinen ja tiukkavittuinen ryhmä ja nussitaan niin että tuntuu! Kaikki saavat tyydytystä kaikkien kanssa, se on terveellistä!
Siis ryhmäseksi on mielestäsi sairasta..perustelisitko? Entä onko sm-leikit,kenkäfetissit,exhibitionismi yms. sairasta? Taidat olla kateellinen kun on olemassa ihmisiä jotka uskaltavat nauttia elämästä:)
minun mielkestäni on SAIRASTA puskea pentuja maailmaan jossa on jo monta miljardia ihmistä liikaa.
TE MAMMAT OLETTE SAIRAITA!