Olen nyt muutaman kuukauden ajan noudattanut vähähiilihydraattista ruokavaliota: juonut punaista maitoa, syönyt runsaasti pekonia ja rasvaista lihaa, käyttänyt voita, sekä syönyt reilusti rasvaista kalaa ja erilaisia öljyjä.
Olen laihtunut 6 kiloa (en alun perinkään ollut erityisen lihava vaan ihan normaalipainoinen) ja mikä parasta,
verenpaineeni on laskenut selvästi. ala-paine oli ennen huimat yli 90 mutta nyt huitelee jossain 75 tienoilla. (olen alle 30 vuotias).
jatkakaa vain sillä riisi ja margariini linjalla niin hyvä tulee..
Olo parani ja verenpaine laski eläinrasvoilla
Olo mitä mahtavin
0
658
Luetuimmat keskustelut
- 362002
- 41620
- 31556
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne60460- 42460
- 61459
- 44428
T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin6417Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k14413- 40401