Parasfiilaria perseeseen

On tullut esille näkemys kovista persejutuista että Parhaalla Fiilarilla saattaa olla haluja moiseen seikkailuun, miltähän se kanki mahtais hanurissa tuntua? Ehkä pian Parasfiilari sen kertoo sen kaikelle kansalle.
3163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Fiilarin perse no kullähän se jollein kruunalle kelpaa mutta entäs sitten rahkkaalle transumiehelle? Ei sillä perseellä ei, mutta jos se menis vaikka tsumbaan vuodeksi niin ehkä se lyllyvä kankku alkais jotakuta kiinnostamaankin, jos ei suomessa niin ruotsissa ainakin tukholman ytimessä olevalla hinttiringillä.

Äänestä
  • lähde suomi 24.fi

    Panenko perseeseen?
    Paras Fiilari 21.9.2010 20:36

    Äänestä

Suomi 24 chat ja tietysti kotka, sieltä löytyy Hese joka jahtaa vähän miehiä, voisko tämä olla fiilarin toinen persoona?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pyllypano kirjoitti:

On tullut esille näkemys kovista persejutuista että Parhaalla Fiilarilla saattaa olla haluja moiseen seikkailuun, miltähän se kanki mahtais hanurissa tuntua? Ehkä pian Parasfiilari sen kertoo sen kaikelle kansalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu