Musta tuntuu ettei oo sellasii ihmisi jokka uskaltais kaikkee kokeilla. Itse olen vain pajaa poltellut ja viinaa ja tupakkaa menee. Olen aina halunnut kokeilla vahvempia ja muutenki olen kiinnostunut vahvemmista huumeista. Kaikki kaverit haluuu vain pikkusen pöhinän mutta itse haluaisin kunnolla koko rahan edestä. Jos joku on kiinnostunu seurasta joka on valmis kaikkeen lisätkää oma sähköposti niin lisään teidät ja voidaan sitten kokeilla kaikkea? Itse olen 16v ammattikoulussa opiskeleva tampereelta nuori tyttö. vastatkaa jos kiinnostaa ja jos oot mansesta :)
Seuraa sekavalle???
seuraa sekavalle
3313
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Meet näemmä yhä sekaisemmaksi, ku saat näillä radoilla verbinyrkkiä.
Yritäpä mennä sinne hoidon piiriin, enkä nyt tarkoita tätä 16v amitsutytyy :))
Hoivaa ja läheisyyttä sinä tarvitset. Toisen ihmisen läsnäoloa.
Ystävllisin terveisin
oon tamperelaine 17v likka, viina ja 2pac kuulunu perus vkonloppuun viihteellä:> oon kokeillu xanorit,diapamit ja huumeist kannabis,ekstaasi,lsd.. ite kans oon kiinnostunu testaan almost kaikkee mitä etee tulee:> msn: [email protected]
Käytät viinaa. Sen vahvempaa huumetta ei ole. Mikään muu päihde ei päihdytä yhtä voimakkaasti.
Miksi ihmeessä haluat kokeilla "jotain vahvempaa", tietämättä kuitenkaan mitä? Ei kande lähtee kokeilee huumeita vain huumekokeilun vuoksi. Ja käyppä kummiskin se amis loppuun ja odottele pari vuotta ennen ku rupeet päihteilee.