Oboy. Nyt teidän on lyötävä "viisaat päänne" yhteen ja analysoitava perusteellisesti tepsin tilanne. Varmaan kuuntelitte eilen Radio Suomen kiekkokierroksen. Ellei sitten ilveksenmiäs ollut Espoossa paikan päällä. Please. Help Us!
Ilveksenmiäs ja
ilveksenmuija
2211
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
lyödä yhteen ihan muualla ja ankarasti.
Mutta jos saa leikkiä leimettä niin...toipilaat ja keskenkuntoset kuntoutumaan, ei väkisin jäälle ( olen kuullut että esim. Plihal on täysin keskenkuntoinen ). Tilalle omia nuoria kuten Tapio, ei heti ostoksille ja pitkä palaveri a-junnu valmennuksen kanssa, aiheena - ketä voisi nostaa jo liigaan kokeilemaan. Plihalia ja kumppaneita tarvitaan vielä keväällä ja täydessä tikissä. Asennevammaset Tutoon ja muualle etsimään sitä kadonnutta asennetta..
ajunnut on pistepörssissä sijoilla 61. ja 79. Ota siitä sitten lahjakkaita junnuja liigaan, kun juniorityö on kokonaan lakkautettu Turussa.