KEPU puolue

Joutaisi lopettaa ,säästäisi valtio älyttömästi !
193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kun kaikki maa alueet kehä kolmosen ulkopuolella ova niinsanottua " kepulandiaa". Saattaisi alkaa kohta kyrsimään, kun ei pääsisi hesasta muualle kuin mereen, mutta se voisi olla aivan hyvä asia ainakin teille punaisimmille vasureille, jäähtyisi pääkin siinä samalla.

Vasemmistopuolueet on helppo lakkauttaa, kun teillä ei ole muuta kuin tuo sairas punaaate.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokoomus kirjoitti:

Joutaisi lopettaa ,säästäisi valtio älyttömästi !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu