Fennot ei osaa ajaa

Lienee ollut homoilu mielessä ja siten rysähti:

http://www.hs.fi/kaupunki/artikkeli/Aamuruuhkassa sattunut useita onnettomuuksia/1135261057193
487
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ainakaan ei ole tehty televisio ohjelmaa huonoista kuskeista kuten emämaassasi Ruotsissa vitun svekko pelle!

Äänestä
  • Tala on pääsemässä vauhtiin.

    Äänestä

  • Ilkeä se on kirjoitti:

    Tala on pääsemässä vauhtiin.

    Svekko näppylänaaman äiti ja isä päästäneet konelle trollailemaan. Eikö Närpes tenavan pappa oli kotona.

    Äänestä

  • judah must fallen kirjoitti:

    Svekko näppylänaaman äiti ja isä päästäneet konelle trollailemaan. Eikö Närpes tenavan pappa oli kotona.

    Fennot osaa homoilun ja kirkosta eroamisen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


voi voi! kirjoitti:

Lienee ollut homoilu mielessä ja siten rysähti:

http://www.hs.fi/kaupunki/artikkeli/Aamuruuhkassa sattunut useita onnettomuuksia/1135261057193

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu