Yks vosu tänne

Ja mittanauha mukaan ja puhtaat vaatteet. Saunapyyhkeen ja muut lisät talo tarjoaa.
4186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vai vosu? Ei oikein houkutteleva kutsu... Mutta jos tietäisin, että olisi häneltä mulle, tulisi siis esim tekstarina tämä, niin voisin tullakin. Mihin tarvitaan mittanauhaa?

Äänestä
  • Täällä rakennetaan.

    Äänestä

taaskaan kutsua mulle, koska en ole vosu, enkä mittaile mitään ja puhtaat vaatteet on aina ylläni. ei tarvitse ottaa mukaan ja vaihtaa. Eikä osunut nimikään kohdalle ja itseasiassa....... en edes odota kutsua..........ei tarvitse, ainakaan häneltä :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuulikki on tyttöni kirjoitti:

Ja mittanauha mukaan ja puhtaat vaatteet. Saunapyyhkeen ja muut lisät talo tarjoaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu