Armas meni kiinni

Armas sulki ovet, ei vissiin Kotkassa menesty nämä bilepaikat. Onkohan liian fiinejä vai mikä syynä. Onko seurahuone iso kilpailija? Mitä itse tykkäsitte Onnelasta Ilontalosta ja nyt Armaasta?
2210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Valitettavasti seurahuoneella kyllä huomasi, että sedula on kiinni. Sedulapissikset ja amikset valtasivat huoneen ja itse totesin n.20min sisälläolominuutin aikana, että toivottavasti joku pissispaikka aukeaa mahdollisimman piaan, että seurahuone palaisi ennalleen.

Äänestä
  • Miesten näkökulmasta katsoen Kotkassa ei ole mitään hyvää paikkaa. Olen kokeillut kaiken mistä voisi naista löytää. Kaljupäisten kiitoradankin kokeilin, eli Keskustalon ja laitoin itseni oikein hyviin vaatteisiinkin, mutta rukkasia alkoi tulla heti ja siihen loppui se kokeilu, varmaan vika on minussa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lävetumpeen kirjoitti:

Armas sulki ovet, ei vissiin Kotkassa menesty nämä bilepaikat. Onkohan liian fiinejä vai mikä syynä. Onko seurahuone iso kilpailija? Mitä itse tykkäsitte Onnelasta Ilontalosta ja nyt Armaasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu