...naineet siten että naisella on alushousut jalassa? (ja mahd. muut vaatteet myös) ja miehellä vain kalu ulkona?
Tehtiin se joskus ravintolan vessassa ja kundi pani alushousujen "lahkeesta" ottamatta alkkareitakaan pois. Se oli salaista puuhaa. Tosi kiihottavaa!
Tehtiin se joskus ravintolan vessassa ja kundi pani alushousujen "lahkeesta" ottamatta alkkareitakaan pois. Se oli salaista puuhaa. Tosi kiihottavaa!
Vastaukset 8
Vanhimmat
Eipä siitä kauan ole, kun panin naistani ja hänellä oli alushousut jalassa. Ihan kiihottavaa touhua.
on tullut tehtyä ihan säännöllisestikin. Hyvin usein kun pikaisesti hommat hoitaa, niin ei siinä liikaa vaatteita ehdi riisua. Varsinkin julkisella paikalla tai esim. vessassa.
Kerran pantiin oikein viehettävän nuoren blondin kanssa puistossa. Mentiin ison kuusen oksien alle suojaan. Vedin mulkun esiin ja hän avasi omia housujaan. Sitten vain pikkuhousuja sivuun ja runkoa vastaan nainti. Ei paljon vaatteita riisuttu.... ;)
On muuten tosi kiihottavaa kun miehellä on pelkkä mulkku ulkona. Se on niin vaarallisen seksikästä että! Paljon seksikkäämpää kuin housut kintuissa. Mitä sitä turhaan housuja laskemaan, kun vetoketjukin, ja kalsareiden "tirkistysaukko" on keksitty! ;)
Seksi vaatteet päällä on paljon kiihottavampaa kuin alasti oleminen! Varsinkin kun sen tekee jossakin julkisella paikalla salaa, silloin kun ei saisi. ;) Kun ei saisi, mutta kun on pakko...Ja miehen kädet seikkailee jossain paidan alla.... AAAAHHH!!! Kokeilkaa muutkin!
joskus tähänkin on joutunut. Parissa edellisessä vastauksessa jo asiaa valotettiin. Nuorena miehenä kävi minulle kerran, että tyttö ei antanut ottaa housuja pois sängyssä ollessamme, koska se oli syntiä avioliiton ulkopuolella. Mutta ei hän kyllä estellyt yhtään, kun takaapäin housunlahkeesta ujutin sisään. Tuntui nauttivan samaan malliin kuin minäkin. Juttu monimutkaistuu, mikäli nainen käyttää porsaanpunaisia pitkälahkeisia alkkareita. Silloin auttaa vain sitkeys ja Luojan luomat ulottuvuudet. Tytöt tosin eivät nykyisin sellaisia alkkareita juuri käytä, tästä systäkö!?
aina alkkarit jalassa, en tie miksi, mut niin se on ollut aina.
mä päästelen housuista läpi. aaaaahhhh.
Tuollainen on hyvä homma sellaisiin pika sessioihin. Aika kiihottavaakin. Jos aikaa kuitenkin on, on mukava riisua kaikki vaatteet pois.
Suositeltavaa ja syntisen makeeta. Minua on pantu monet kerrat hätäisesti sillä lailla jopa hississä pystyssä, ja sekös on kiihottavaa.